"The Voice Senior". Maryla Rodowicz ma kolejne problemy ze zdrowiem! Musiała odwołać koncert. Co się stało?

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
fot. Kurnikowski/AKPA
fot. Kurnikowski/AKPA
Maryla Rodowicz niespodziewanie oznajmiła, że musi odwołać koncert. Powodem były jej problemy zdrowotne! Co się stało? Sprawdź, co powiedziała gwiazda estrady.

Maryla Rodowicz ma problemy zdrowotne

Maryla Rodowicz wzięła w zeszłym roku udział w programie "The Voice Senior" i niestety jednocześnie przechodziła przez poważne problemy ze zdrowiem. Trafiła nawet do szpitala, a wszystkiemu winna była odnowiona kontuzja kolan. - Moje dni to życie od rehabilitacji do rehabilitacji. Miałam zabiegi artroskopowe na dwóch kolanach - pisała wtedy w mediach społecznościowych. Dziś znowu ma problemy zdrowotne!

Tym razem nie chodzi jednak o kolana. Sprawa była na tyle poważna, że Maryla Rodowicz musiała odwołać koncert! Takie oświadczenie zamieściła na Facebooku:

Nie udało mi się niestety dotrzeć do Gorlic i zaśpiewać dla was.Przepraszam,miałam problem zdrowotny,spadło mi ciśnienie drastycznie .Do zobaczenia w innym terminie.M

[facebook]https://www.facebook.com/official.maryla.rodowicz/posts/555408045951961;post[/facebook]

Choć w mediach pojawiła się informacja, że gwiazda trafiła do szpitala, piosenkarka już zdążyła zdementować plotki. - To nieprawda. Nie byłam w żadnym szpitalu, czuję się świetnie - powiedziała "Plejadzie" i na szczęście dodała, że wszystkie kolejne koncerty odbędą się zgodnie z planem.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Nie tylko o niedźwiedziach, które mieszkały w minizoo w Lesznie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn