„The Voice Senior”. Tak wygląda Karolina, nowa ukochana Piotra Cugowskiego. Wiadomo, czym się zajmuje. Para od dawna się nie ukrywa!

Magdalena Bohdanowicz
Magdalena Bohdanowicz
Piotr Cugowski jest w centrum zainteresowania mediów z powodu rozwodu, który odbył się już półtora roku temu. To jednak nie koniec zaskoczeń - okazuje się, że trener wokalny „The Voice Senior” jest już zaręczony. Ponadto, od dawna się nie kryją ze swoim uczuciem i chętnie dzielą wspólnymi zdjęciami. Zobacz, jak wygląda Karolina, narzeczona Piotra Cugowskiego.

Tak wygląda narzeczona Piotra Cugowskiego

Piotr Cugowski jest teraz w centrum uwagi kolorowej prasy za sprawą zmian w życiu prywatnym. Dotychczas niewiele było wiadomo o życiu prywatnym muzyka, jednak to uległo zmianie w środę, gdy Pudelek poinformował, że w życiu osobistym Piotra Cugowskiego zaszły poważne zmiany! Do tej pory wiadomym było, że od 2008 roku Piotr Cugowski jest mężem dziennikarki, Elizy Tokarczyk. Ceremonia ślubna odbyła się w październiku 2008 roku w Lublinie. W 2011 roku para doczekała się syna, zaś w 2022 r. gruchnęła wieść, że półtora roku temu już się rozwiedli.

Trener wokalny „The Voice Senior 4” z dala od mediów układa sobie życie z nową partnerką. Okazuje się, że od dawna również się nie ukrywają. Ich relacja dojrzewała z dala od ciekawskich oczu, choć najwierniejsi fani mieli szansę zachwycać się urodą partnerki Cugowskiego już od kilku miesięcy. Muzyk po raz pierwszy pochwalił się związkiem pod koniec listopada w rozmowie z Martą Surnik z „Pytania na śniadanie”. Zdradził wówczas, że podczas programu może liczyć na wsparcie bliskich sobie kobiet.

Mogę tylko zdradzić, że była mama i moja narzeczona. Karolina jest zawodowo kompletnie z innej strony. Ja się zajmuję rozrywką, także jestem „lekarzem dusz”, a ona jest lekarzem ciała, bo jest bardzo wykwalifikowanym lekarzem internistą i nefrologiem - cytuje jego słowa serwis Jastrząbpost.

[facebook]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=5433412493373159&set=a.130080750373053&type=3;post[/facebook]

Ładna z nich para?

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Dni Lawinowo-Skiturowe

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn