Tofifest 2021. Sandra Drzymalska nagrodzona Złotym Aniołem Bella Women. Ważny apel gwiazdy "Stulecia Winnych"!

Krzysztof Połaski
Krzysztof Połaski
Sandra Drzymalska nagrodzona na Tofifest 2021fot. grzegorz olkowski / polska press
Sandra Drzymalska nagrodzona na Tofifest 2021fot. grzegorz olkowski / polska press
Sandra Drzymalska to obecnie jedno z najgorętszych nazwisk w młodym polskim kinie. Aktorka pojawia się w coraz większej ilości wartych uwagi projektów serialowych i filmowych, ze świetnym "Ostatnim komersem" na czele. W ubiegły weekend Sandra Drzymalska odebrała bardzo ważną nagrodę!

Za nami 19. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Tofifest. Kujawy i Pomorze. Jedną z nagrodzonych podczas tegorocznej edycji festiwalu była Sandra Drzymalska, którą widzowie mogą znać z seriali "Sexify" czy "Stulecie Winnych".

Podczas tegorocznego Tofifestu Sandra Drzymalska została nagrodzona Złotym Aniołem Bella Women. Wyróżnienia te są przeznaczone dla kobiecych osobowości kina. Dla Sandry Drzymalskiej to bardzo ważna nagroda, o czym świadczy też apel, który aktorka wygłosiła podczas gali zamknięcia 19. edycji MFF Tofifest. Kujawy i Pomorze:

Być kobietą brzmi dla mnie dumnie. Dlatego nagrodę dedykuję nam, kobietom, byśmy miały pełne prawo decydować o swoim życiu, a także osobom LGBT, aby mogły doznawać pełnej i wolnej miłości - powiedziała młoda aktorka, odbierając Anioła.

Złote Anioły, czyli nagrody dla niepokornych twórców, powędrowały w tym roku w ręce Krzysztofa Majchrzaka oraz Jana Jakuba Kolskiego.

19 Międzynarodowy Festiwal Filmowy Tofifest. Kujawy i Pomorze okazał się szczęśliwy dla francuskiego filmu "Beasts", który triumfował w konkursie On Air. W konkursie From Poland najlepszy okazał się film "Każdy ma swoje lato", gdzie jedną z głównych ról gra Sandra Drzymalska.

od 7 lat
Wideo

echodnia Drugi dzień na planie Ojca Mateusza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn