tomasz kot

"Akademia Pana Kleksa". Ada zamiast Adasia Niezgódki. Co jeszcze zaskoczy nas w nowej ekranizacji kultowej historii?

Uwielbiana "Akademia Pana Kleksa" powraca w nowej odsłonie. Jeszcze w tym roku ruszą zdjęcia do nowej ekranizacji książki Jana Brzechwy. Niedawno poznaliśmy więcej szczegółów związanych z produkcją, a w tym odtwórców głównych ról. Jak się okazało, główny bohater, czyli Adaś Niezgódka, w filmie Macieja Kawulskiego będzie Adą.

02.06.2022Akademia Pana Kleksa

Polscy aktorzy w zagranicznych produkcjach Netflix, HBO, Amazon i nie tylko! Marcin Dorociński zachwycał w "Gambicie królowej". Piotr Adamczyk w serialu Amazona!

Polscy aktorzy w zagranicznych serialach pojawiają się coraz częściej! Marcin Dorociński był fenomenalny w "Gambicie królowej". Również Piotr Adamczyk, Tomasz Kot, Joanna Kulig czy Zofia Wichłacz robią już międzynarodową karierę! Kto jeszcze zdobył serca reżyserów, producentów oraz widzów poza granicami Polski? Poznajcie polskich aktorów i aktorki, których talent został dostrzeżony przez twórców na całym świecie.

29.05.2022Ranking

"Wyrwa". CANAL+ realizuje nowy film na podstawie powieści autora "Żmijowiska"! W obsadzie Tomasz Kot

Niewierność, zagadkowy wypadek i mężczyzna, który na własną rękę podejmuje śledztwo, by odkryć prawdę o tajemniczej śmierci swojej żony. Intrygujący thriller „Wyrwa” to fabularna produkcja CANAL+ ORIGINAL z Tomaszem Kotem, Karoliną Gruszką i Grzegorzem Damięckim, oparta na głośnej powieści Wojciecha Chmielarza, autora „Żmijowiska”. Film trafi do kin w całej Polsce w pierwszej połowie 2023 roku.

25.04.2022Wyrwa

"Akademia pana Kleksa". Już wiadomo, kto zastąpi Piotra Fronczewskiego? Na liście znane nazwiska! Tomasz Kot, Maciej Musiałowski, Rafał Zawierucha

Dla wielu Polaków to ulubiony film z dzieciństwa - "Akademia pana Kleksa" z główną rolą Piotra Fronczewskiego przeszła już do historii. Teraz czas na nową, uwspółcześnioną wersję książki Brzechwy! Za reżyserię odpowiedzialny jest Maciej Kawulski, a za główną rolę? Kandydatów było wielu. Kto zagra pana Kleksa?

30.03.2022Akademia pana Kleksa

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×