Tomasz Raczek z urlopu trafił do szpitala! Co się stało?

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
fot. sylwia dabrowa / polska press
fot. sylwia dabrowa / polska press
Tomasz Raczek liczył na sielskie wakacje, a zamiast tego musiał walczyć o życie. Teraz szczerze opowiada o pomocy ze strony ratowników oraz opiece lekarzy. Co stało się słynnemu krytykowi filmowemu?

Tomasz Raczek chciał spędzić wakacje nad morzem, z dala od tłoku i pośpiechu. Niestety, beztroski wypoczynek miał dramatyczny finał - znany krytyk filmowy znalazł się w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia.

Byłem sam w maleńkiej miejscowości nad morzem, gdy okazało się, że pilnie potrzebna jest pomoc. Wszystko zadziałało: tel. 112 sprawił, że w ciągu 15 minut pojawiła się karetka, a panowie ratownicy nie tylko od razu mnie ratowali, ale także pomogli mi zabezpieczyć dom - napisał Raczek w mediach społecznościowych.

Szybko okazało się, że krytyk, a zarazem prezenter telewizyjny wymaga operacji. To wiązało się ze zmianą szpitala i wykonaniem wielu badań. Leżąc w szpitalu przez następnych 10 dni obserwowałem, jak niewyobrażalnie ciężka to praca. Z całą pokorą i wdzięcznością dziękuję za to, że w sytuacji zagrożenia poczułem się bezpiecznie w moim kraju - skomentował swoje doświadczenia Raczek.

Na szczęście krytykowi już nic nie zagraża. Życzymy szybkiego powrotu do pełni zdrowia!

Kora we wspomnieniach Tomasza Raczka, Mariusza Szczygła i Olgi Tokarczuk

[facebook]https://www.facebook.com/telemagazynpl/?tabs=;strona[/facebook]

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak Disney wzbogacił przez lata swoje portfolio?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn