Tomasz Ziętek wziął ślub! Delfina Kaja Zdanowicz zaszalała z butami!

Tomasz Ziętek to jeden z najpopularniejszych młodych polskich aktorów. Produkcje z jego udziałem już od kilku lat zachwycają widzów, a teraz aktor postanowił rozpocząć nowy etap w swoim życiu. Właśnie wziął ślub! Jego żona, Delfina Kaja Zdanowicz zaszalała z butami!

Multimedia

Tomasz Ziętek wziął ślub! Delfina Kaja Zdanowicz zaszalała z butami!

Tomasz Ziętek nie szuka poklasku na siłę. Na swoje nazwisko ciężko pracuje swoimi kolejnymi rolami. Urodzony w 1989 roku aktor zachwycał swoimi kreacjami w takich filmach jak m.in. "Kamienie na szaniec", "Demon", "Cicha noc", "Żużel" czy ostatnio "Hiacynt".

Aktorstwo to nie jedyna pasja Tomasza Ziętka. Artystka realizuje się również jako muzyk, jest wokalistą i gitarzystą zespołu The Fruitcakes. Tomasz Ziętek niewiele mówi o swoim osobistym życiu, jednak tajemnicą nie było, że aktor spotyka się z Delfiną Kają Zdanowicz, która również związana jest z branżą filmową. Oboje pojawiali się na festiwalach oraz branżowych imprezach.

Joanna Wielocha już nie wygląda jak w TV! Jak teraz prezentuje się partnerka Ryszarda "Szczeny" Dąbrowskiego?Zobacz więcej

Teraz okazało się, że Tomasz Ziętek i Delfina Kaja Zdanowicz wzięli ślub! Jedną z osób, która pochwaliła się uroczystością, był aktor Stefan Pawłowski, którego widzowie doskonale znają z serialu "O mnie się nie martw". Wspaniały to był ślub, nie zapomnę go nigdy❤️ 100 lat młodej parze🕊 - napisał Pawłowski.

Uwagę mediów zwrócił fakt, że Delfina Zdanowicz postanowiła... zaszaleć z butami! Kobieta postanowiła wziąć ślub w trampach! I bardzo dobrze!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×