Tomasz Ziętek wziął ślub! Delfina Kaja Zdanowicz zaszalała z butami!

Krzysztof Połaski
Krzysztof Połaski
Tomasz Ziętek to jeden z najpopularniejszych młodych polskich aktorów. Produkcje z jego udziałem już od kilku lat zachwycają widzów, a teraz aktor postanowił rozpocząć nowy etap w swoim życiu. Właśnie wziął ślub! Jego żona, Delfina Kaja Zdanowicz zaszalała z butami!fot. AKPA
Tomasz Ziętek to jeden z najpopularniejszych młodych polskich aktorów. Produkcje z jego udziałem już od kilku lat zachwycają widzów, a teraz aktor postanowił rozpocząć nowy etap w swoim życiu. Właśnie wziął ślub! Jego żona, Delfina Kaja Zdanowicz zaszalała z butami!fot. AKPA
Tomasz Ziętek to jeden z najpopularniejszych młodych polskich aktorów. Produkcje z jego udziałem już od kilku lat zachwycają widzów, a teraz aktor postanowił rozpocząć nowy etap w swoim życiu. Właśnie wziął ślub! Jego żona, Delfina Kaja Zdanowicz zaszalała z butami!

Tomasz Ziętek wziął ślub! Delfina Kaja Zdanowicz zaszalała z butami!

Tomasz Ziętek nie szuka poklasku na siłę. Na swoje nazwisko ciężko pracuje swoimi kolejnymi rolami. Urodzony w 1989 roku aktor zachwycał swoimi kreacjami w takich filmach jak m.in. "Kamienie na szaniec", "Demon", "Cicha noc", "Żużel" czy ostatnio "Hiacynt".

Aktorstwo to nie jedyna pasja Tomasza Ziętka. Artystka realizuje się również jako muzyk, jest wokalistą i gitarzystą zespołu The Fruitcakes. Tomasz Ziętek niewiele mówi o swoim osobistym życiu, jednak tajemnicą nie było, że aktor spotyka się z Delfiną Kają Zdanowicz, która również związana jest z branżą filmową. Oboje pojawiali się na festiwalach oraz branżowych imprezach.

Teraz okazało się, że Tomasz Ziętek i Delfina Kaja Zdanowicz wzięli ślub! Jedną z osób, która pochwaliła się uroczystością, był aktor Stefan Pawłowski, którego widzowie doskonale znają z serialu "O mnie się nie martw". Wspaniały to był ślub, nie zapomnę go nigdy❤️ 100 lat młodej parze???? - napisał Pawłowski.

Uwagę mediów zwrócił fakt, że Delfina Zdanowicz postanowiła... zaszaleć z butami! Kobieta postanowiła wziąć ślub w trampach! I bardzo dobrze!

[twitter]https://twitter.com/rozrywkowyromek/status/1549844961335693313[/twitter]

[instagram]https://www.instagram.com/p/CgFAy5jstCk/[/instagram]

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Krokusy w Tatrach. W tym roku bardzo szybko

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn