tomson

"The Voice of Poland". Justyna Steczkowska o początkach kariery. W młodości malowała guziki i śpiewała na weselach! "Schudłam 10 kg z niedożywienia i nauczyłam się gotować coś z niczego"

Dziś Justyna Steczkowska jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Wielki talent, potężny głos i niezwykła uroda oraz charakter, który kształtował się poprzez trudne życiowe lekcje - tak można pokrótce opisać wokalistkę. Choć dziś nie musi martwić się o pieniądze, nie zawsze tak było! Niegdyś była dosłownie bez grosza w kieszeni. - Schudłam 10 kg z niedożywienia i nauczyłam się gotować coś z niczego. Dobra lekcja życia - wspominała.

11.09.2022The Voice Senior

"The Voice of Poland 13". Justyna Steczkowska zadała szyku w czerwonej sukni! Jaką trenerką będzie Lanberry?

Już od 3 września widzowie ponownie będą mieli okazję śledzić muzyczne losy uczestników programu "The Voice of Poland 13", w którym muzyka i talent grają dwie główne role. Za nami prezentacja trenerów i prowadzących nową edycję programu i przyznajemy, że Justyna Steczkowska w czerwonej sukni zadała szyku! Przy okazji dowiedzieliśmy się, jaką trenerką jest debiutująca w show Lanberry! Sprawdźcie.

13.08.2022The Voice of Poland

"The Voice of Poland 12". Trenerzy zdradzają, dlaczego polska wersja "The Voice" jest wyjątkowa! Nowa edycja odkryje talenty na miarę Sarsy czy Natalii Nykiel?

W sobotę, 11 września, o godzinie 20:00, na antenie TVP 2 wystartuje od dawna oczekiwana 12. edycja programu "The Voice of Poland". Niedawno mieliśmy szansę spotkać się z jurorami show, którzy opowiedzieli nam o kulisach najnowszego sezonu programu! Czym ta edycja będzie różnić się od pozostałych? Nowy sezon odkryje talenty na miarę Sarsy czy Natalii Nykiel? Sprawdźcie!

01.09.2021The Voice of Poland

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×