TOP 10 seriali na Netflix we wrześniu. Pozycja niektórych produkcji zaskakuje! Na liście znalazły się 'Dziennik Żigolo" i "Diabeł w Ohio"

Trendy serialowe zmieniają się szybciej niż te filmowe. Jedne produkcje powoli tracą na popularności, inne - raptownie ją zyskują. Obejrzyj całą galerię i dowiedz się, co było najpopularniejsze w mijającym miesiącu i co warto nadrobić.

Multimedia

Wrzesień jest różnorodny również w serialach

Jak wspominaliśmy w TOP 10 filmów września, miniony miesiąc był bardzo różnorodny pod względem gatunkowym. To samo mamy w przypadku seriali, będących dramatami, romansami czy fantastyką. W tym przypadku jednak zauważyć możemy pewną przewagę klimatów ciężkich dla widza i mrocznych.

Tych seriali nie możesz przegapić w październiku! Zebraliśmy TOP 10 premier, na które warto czekaćZobacz więcej

TOP 10 seriali września to nie tylko dramaty

Na szczęście również w przypadku seriali każdy może znaleźć coś dla siebie. Przekrój gatunkowy jest różny, więc zarówno młodsi widzowie, jak i starsi, trafią na coś dobrego dla siebie. Cieszy fakt, że każdy serial jest od siebie na tyle odmienny, że równie dobrze można obejrzeć całe TOP 10.

Te seriale są teraz najpopularniejsze! TOP 10 produkcji, które oglądają nasi czytelnicyZobacz więcej

Na liście znalazło się między innymi "The Crown"

O popularności serialu zdecydowała nie tylko wysoka jakość produkcji, ale też wydarzenia historyczne. Głównymi bohaterami jest brytyjska rodzina królewska, w tym niedawno zmarła Królowa Elżbieta. Serial przybliża historię kobiety, pokazując początki jej panowania i następne lata. "The Crown" doczekało się już czterech sezonów.

Koniecznie obejrzyj galerię i dowiedz się, jakie seriale znalazły się na liście TOP 10 września. Gorąco zachęcamy do obejrzenia wszystkich zdjęć. Ich kolejność ma znaczenie!

Zobacz galerię

"To ponowne przeżywanie traumy". Serial Netflixa budzi kolejne kontrowersjeZobacz więcej

Zestawienie powstało dzięki danym z portalu FlixPatrol

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×