"Top Model 10" odcinek 12. Finałowa trójka już jest znana! Kto musiał pożegnać się z programem?

Wielki finał programu "Top Model 10" coraz bliżej! W programie zostali już sami najlepsi uczestnicy, który za moment mogą mocno namieszać w świecie mody! Sprawdźcie, co wydarzyło się w 12. odcinku "Top Model 10" i kto tym razem musiał odpaść!

Multimedia

"Top Model 10" odcinek 12. - co się wydarzyło?

"Top Model 10" wchodzi w końcową fazę. Czas na kolejny etap rywalizacji w Pradze, gdzie trwa tydzień mody. Uczestnicy walczą o finał. Widzowie przekonają się, kto zostanie zakwalifikowany do największej ilości pokazów. Podczas pokazów nie obyło się od kilku wpadek; czy będą one decydujące? Zadowolona może być Nicole, która na wybiegu prezentowała się jak milion dolarów! Wszystkie oczy były zwrócone na nią!

W Pradze odpadły aż dwie osoby! Michał Piróg przywrócił do programu jednego z uczestnikówZobacz więcej

Wieczorne imprezy, jeżeli już uda się dostać na nie zaproszenie, warto wykorzystać na poszerzanie swojej listy kontaktów. Nicole i Julia miały to szczęście, a dodatkowo Julia miała okazję zrobić sobie zdjęcie ze swoją idolką, Carą Delevingne! Zdjęcie na Insta musiało być!

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Następnego dnia modele i modelki wzięli udział w sesjach zdjęciowych. Przed obiektywem Marcina Tyszki pozowali do zdjęć w dwóch lokacjach - pięknych wnętrzach Nowej Sceny Teatru Narodowego oraz na tle klimatycznych, praskich uliczek. Gościem specjalnym odcinka była czeska projektantka Vanda Janda oraz słowacka top modelka! Cóż, czasem trudno się skupić obok Aniołka Victoria's Secret. A jeszcze trudniej robi się zdjęcia w mieście, gdzie po wąskich praskich uliczkach cały czas jeżdżą samochody!

Z PROGRAMU "TOP MODEL 10" ODPADLI KACPER I MIKOŁAJ! DO FINAŁU AWANSOWAŁY NICOLE, JULIA I DOMINIKA!

Źródło: TVN/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×