"Top Model 10" odcinek 9. Sophia Mokhar opuściła program na własne życzenie! Uczestnicy skonfrontowali się z gwiazdami "Top Model"! Adam Lochyński odpada!

Za nami 9. odcinek programu "Top Model 10". Ten epizod zaczął się od mocnego uderzenia, pod postacią informacji, że jedna z uczestniczek sama opuszcza show! Później było już tylko coraz więcej emocji i niełatwych zadań! Sprawdźcie, co wydarzyło się w 9. odcinku "Top Model 10"!

Multimedia

"Top Model 10" odcinek 9. - co się wydarzyło?

Finał programu "Top Model 10" coraz bliżej, a to oznacza, że rywalizacja się zaostrza. Stres coraz mocniej udziela się uczestnikom, a przetrwać mogą tylko najsilniejsi, którzy później poradzą sobie w świecie mody. W kryzysie jest Sophia, która średnio radzi sobie z tym, że odpadł Łukasz. Do tego dobija ją, że coraz częściej jest w zagrożonej trójce, co może oznaczać, że lada chwila odpadnie. To jest dobijające do tego stopnia, że Sophia rozważa samodzielne odejście z programu! Jak postanowiła, tak też zrobiła i następnego dnia rano zakomunikowała reszcie uczestników, że odchodzi z show!

W pierwszym zadaniu tego odcinka "Top Model", uczestnicy spotkali się z Małgorzatą Sochą. Tym razem musieli pozować z... psami! Radość uczestników była wielka, gdy zobaczyli czworonogi! Jeszcze mocniej ucieszyli się, gdy dowiedzieli się, że jurorzy do programu przywrócili Aleksandrę Skubis, która zajęła miejsca Sophie! Z zadaniem najlepiej poradzili sobie Weronika oraz Mikołaj, którzy dostali karty podarunkowe na biżuterię.

Dawniej jej piersi znała cała Polska! Jak dzisiaj wygląda i co robi Ewa Sonnet? Jej biust wciąż robi wrażenie?Zobacz więcej

Następnie uczestnicy musieli nakręcić modowy film, który ukazuje trendy lat 60., 80. oraz te z XXI wieku. Tutaj wszystko uczestnikom wytłumaczyli Mateusz Suda oraz Magic Mars. Cóż, łatwo nie było, szczególnie, gdy niektórzy uczestnicy są na bakier z historią. Wizerunkową sesję zdjęciową w tej konkurencji wygrał Kacper. Po wszystkim na uczestników czekała niespodzianka, a mianowicie na planie programu pojawili się ich bliscy! Były momenty wzruszenia i łzy radości!

Kolejny dzień przyniósł jeszcze jedną niespodziankę, gdy rano dom "Top Model" odwiedziła Karolina Pisarek! Chociaż trening z rana to nie było to, czego oczekiwali uczestnicy... Następnie pojawili się również Zuza Kołodziejczyk, Kasia Szklarczyk, Mikołaj Śmieszek, Ania Piszczałka, Olga Kaczyńska, Dawid Woskanian, Mateusz Maga oraz Patryk Grudowicz. Doświadczeni uczestnicy "Top Model" uczestniczyli w sesjach uczestników obecnej edycji. To dopiero musiał być stres na "świeżaków"! Najlepiej w tym zadaniu wypadł Mikołaj.

Z PROGRAMU "TOP MODEL 10" W 9. ODCINKU ODPADŁ ADAM LOCHYŃSKI!

Źródło: TVN/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Laura (gość)

    Szkoda ze sophi już nie ma :(

    28.10.2021 15:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×