„Top Model 11”. Klaudia Nieścior jakiej nie znacie! Zobaczcie, jak wyglądała przed programem TVN finalistka 11. edycji

Klaudia Nieścior to zwyciężczyni 11. edycji programu „Top Model”. Choć jej wygrana podzieliła zarówno widzów, jak i jurorów, nie można odmówić młodej modelce urody! Zobaczcie, jak wyglądała 22-letnia finalistka „Top Model 11” przed programem. W galerii publikujemy zdjęcia!

Multimedia

Finał 11. edycji „Top Model”, który odbył się w środę, 7 grudnia br. podzielił wielu - i widzów, i jurorów! O kontrakt z agencją modelek, sesję okładkową oraz 100 tysięcy złotych walczyły: Michalina Wojciechowska, Natalia Woś i Klaudia Nieścior. Zwyciężczynią 11. sezonu została ta ostatnia - Klaudia Nieściór.

Magdalena Stępień, Anna Markowska, Marta Krupa, Anja Rubik na finale 11. edycji. Kto jeszcze się pojawił? Zobacz zdjęciaZobacz więcej

Kim jest Klaudia Nieścior?

Klaudia Nieścior ma 22 lata. Pochodzi z Tarnobrzega. Pracuje w salonie kosmetycznym, zaś w weekendy zajmuje się niepełnosprawnymi lub osieroconymi dziećmi z domu, w którym sama się wychowała. Tematy rodzinne są dla niej bardzo trudne. Klaudia wychowywała się w rodzinie zastępczej i miała pod opieką młodszego brata. W przeszłości była jedną z najwyższych dziewczyn, co było źródłem jej kompleksów. Realizowała się również jako cheerleaderka i tamburetka. W programie nie kryła, że jej marzeniem jest zbudować własną rodzinę i odnieść sukces w branży fashion jako modelka.

Klaudia Nieścior z Tarnobrzega na starych fotografiach. Zobacz zdjęcia

Wygrana Klaudii Nieścior z Tarnobrzega podzieliła zarówno widzów, jak i jurorów. Jeszcze w trakcie trwania finału, Anja Rubik z brutalną szczerością przyznała, że Klaudia „nie zrobi kariery w modelingu”.

Muszę być brutalnie szczera. Widzę ciebie jako influencerkę, jako aktorkę, jako osobę, która pracuje w telewizji, ale w modelingu kariery nie zrobisz - powiedziała supermodelka, która była gościem specjalnym finałowego odcinka.

Młodej kobiecie nie można jednak odmówić urody. Zobaczcie, jak wyglądała finalistka 11. edycji „Top Model”! W galerii publikujemy zdjęcia.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Szanowna Pani A. Rubik.....tu idzie młodość.

    09.12.2022 06:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×