"Top Model 9". Anna Lewandowska i Joanna Krupa podziwiają się nawzajem na planie programu TVN

Trzy miesiące po urodzeniu swojej drugiej córki Anna Lewandowska już pracuje na pełnych obrotach. Teraz pojawiła się na planie 9. edycji "Top Model", gdzie razem z Joanną Krupą wymieniała się spostrzeżeniami dotyczącymi macierzyństwa.

Multimedia

Anna Lewandowska w "Top Model"

Na planie "Top Model" tym razem pojawiła się Anna Lewandowska, która będzie gościem specjalnym jednego z nowych odcinków 9. edycji programu TVN. Dzięki zakulisowym relacjom w social mediach wiemy, jakie relacje panowały między nią a pozostałymi członkami jury.

Julia Wieniawa chce zająć miejsce Joanny Krupy?! Na planie doszło do szarpaniny!Zobacz więcej

Marcin Tyszka opublikował wideo, na którym widać Annę Lewandowską, która nie może nagadać się z Joanną Krupą. Przy okazji zauważył, że obie panie to młode mamy, które zachwycają wyglądem. "A tutaj stoją i plotkują na planie cały dzień od rana, mamuśki. Ale sexy mamuśki. Po prostu jaka forma" - stwierdził fotograf. Lewandowska i Krupa zaczęły prześcigać się w tym, która lepiej wygląda po ciąży.

Na swoim profilu w mediach społecznościowych Lewandowska podkreśliła, że Krupa jest wspaniałą kobietą, a sama spędziła wyjątkowy dzień na planie "Top Model". Wygląda na to, że szykuje się ciekawy odcinek!

Anna Lewandowska w seksownym kostiumie kąpielowym. Figura po ciąży zjawiskowa!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Press Focus/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×