"Top Model". Blanka Stajkow chciała być modelką, jednak teraz zamarzyła jej się kariera muzyczna! Podbije listy przebojów?

"Chcę być numerem jeden w Polsce. Zresztą nie tylko w Polsce, ale na świecie" - mówi Blanka Stajkow. I patrząc na Blankę, trzeba przyznać, że ma na to szansę. Kiedyś chciała być modelką i wzięła udział w "Top Model", a teraz marzy o karierze muzycznej! Podbije listy przebojów?

Multimedia

Widzowie poznali Blankę Stajkow w "Top Model". Jury programu doceniło jej urodę i proporcje, ale uznali za zbyt seksowną. Katarzyna Sokołowska stwierdziła, że Blanka bardziej pasuje na scenę muzyczna niż do modelingu. Miała rację, chcę śpiewać i tańczyć. Robić na scenie takie show, jakiego w Polsce jeszcze nie było. Chcę być jak Rihanna, Beyonce czy Ariana Grande - twierdzi młoda piosenkarka.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Blanka mówi o sobie:

Jestem odważna, przebojowa, wiem czego chcę i do tego dążę.

Dowody? Jest ich wiele. Gdy miała 13 lat wykupiła bilbord, aby złożyć mamie życzenie urodzinowe i powiedzieć, jak ją kocha. Rok później tak długo pisała maila do TVN, podszywając się pod swoją pełnoletnią ciocię, aż w końcu dostała zaproszenie do "Dzień Dobry TVN", aby zaprezentować utwór "Finally", który podbił serca widzów.

Rok później wraz z mamą porzuciły wszystko, co miały w rodzinnym Szczecinie, i wyjechały do Stanów. Mama zaryzykowała, chciała dać mi szansę na rozwój, naukę i karierę - mówi artystka. W Stanach poznała wieku znanych ludzi, m.in. słynnego koszykarza Denisa Rodmana, który pomagał jej w karierze czy Melody Thornton z The Pussycat Dolls, u której pobierała naukę śpiewania. Blanka wróciła po latach do Polski pełna wiary w siebie i swoje możliwości. Wydała singiel "Better", którego tematem jest zdrada i rozstanie. Poświęciła go swojemu chłopakowi. Dziś ta seksowna dziewczyna stawia na karierę. Tylko i wyłącznie.

Autor: AKPA

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×