"Top Model". Była Antka Królikowskiego wyszła za mąż! Kim jest wybranek Samueli Górskiej?

Samuela Górska była jedną z uczestniczek 4. edycji programu "Top Model", jednak medialny rozgłos zdobyła dzięki związkowi z aktorem, Antkiem Królikowskim. Teraz modelka stanęła na ślubnym kobiercu. Kim jest jej wybranek? Sprawdźcie.

Multimedia

Była Antka Królikowskiego wyszła za mąż! Kim jest wybranek Samueli Górskiej?

Samuela Górska w mediach pojawiła się po raz pierwszy za sprawą 4. edycji programu "Top Model", gdzie modelka niestety nie dotarła do wielkiego finału. Jednak później media i tak się o niej rozpisywały, a wszystko za sprawą związku z aktorem, Antonim Królikowskim.

Bohaterowie hitu TTV zaręczyli się! Zakochani pokazali zdjęcia!Zobacz więcej

Ta relacja, która eskalowała w 2014 roku, jednak długo nie przetrwała, a później Antoni Królikowski zaczął pojawiać się na salonach w towarzystwie Joanny Jarmołowicz, która dzisiaj jest partnerką i matką dziecka jego brata, Jana.

O Samueli Górskiej ponownie usłyszeliśmy w 2021 roku, gdy rozpętała się afera po jej słowach Bo ja nie chcę też żydostwa, nie chcę LGBT, którymi wyraziła poparcie dla Konfederacji. Później modelka przeprosiła i zdystansowała się od swoich słów. Wówczas w jej obronie stanął jej partner, Rafał Torkowski, który w przeszłości również próbował swoich sił w "Top Model"!

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Teraz Samuela Górska oraz Rafał Torkowski wzięli ślub! Ceremonia odbyła się 8 lipca 2022 roku we wsi Złotokłos w województwie mazowieckim. Zdjęciem ze ślubu w mediach społeczościowych pochwaliła się sama Samuela, która przyjęła nazwisko męża i już funkcjonuje jako Samuela Torkowska.

Młodej parze gratulujemy i życzymy szczęścia!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×