"Top Model". Historia miłości Krzysztofa Ibisza i Joanny Kudzbalskiej. Para długo stroniła od blasku fleszy i trzymała w tajemnicy swoje szczęście!

Joanna Kudzbalska jest trzecią żoną Krzysztofa Ibisza. Para długo stroniła od medialnych wyjść, ba! Długo w sekrecie trzymali sam fakt, że są razem. Nie inaczej było z ciążą - Joannie Ibisz długo udawało się mylić media, sprytnie ukrywając ciążowe krągłości. Przypominamy historię miłości Krzysztofa Ibisza i Joanny Ibisz.

Multimedia

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska: miłość od pierwszego wejrzenia

Krzysztof Ibisz był trzykrotnie żonaty - pierwszą żoną prezentera była Anna Zejdler, a drugą Anna Nowak-Ibisz. Z każdą partnerką doczekał się syna. Ze starszym synem, Maksymilianem, nie tak dawno brylował na scenie prowadząc koncert Fundacji Polsat w Skierniewicach.

Maksymilian Ibisz debiutował z ojcem na scenie! Jak syn Krzysztofa Ibisza sobie poradził?Zobacz więcej

W zeszłym roku Krzysztof Ibisz po raz trzeci złożył przysięgę wierności małżeńskiej. Trzecią żoną Ibisza została Joanna Kudzbalska, uczestniczka programu "Top Model". To nie było jednak takie proste! Dziennikarz oświadczał się ukochanej trzy razy, zanim przyjęła oświadczyny i zgodziła się zostać jego żoną.

Krzysztof Ibisz i Joanna Ibisz

Między małżonkami jest 27 lat różnicy, ale wydają się być dla siebie stworzeni. Długo trzymali w sekrecie swój związek, unikając medialnych ustawek i wspólnego brylowania na tzw. ściankach. Dopiero gdy w mediach pojawiła się seria artykułów na ich temat, Krzysztof Ibisz przyznał, że jest szczęśliwie zakochany. Zaczął również nieco chętniej opowiadać o łączącym ich uczuciu.

Dagmara Kaźmierska nie próżnuje! "Królowa" ma już nowy projekt!Zobacz więcej

Zobaczyłem Asię, stała przy recepcji i po prostu piorun od razu, strzeliło, błyskawice, piorun sycylijski. Pomyślałem sobie, że marzyłbym o tym, żeby być z tą kobietą i żeby ona była moją żoną. Po prostu poczułem, że to jest to. Poczułem, że to jest ta osoba - mówił w programie Izabeli Janachowskiej prezenter.

Nie tylko związek długo para trzymała w sekrecie. Także radosne nowiny długo trzymali w tajemnicy - dopiero w niedzielę para zdecydowała się ogłosić, że spodziewają się dziecka.

Już niedługo nasz świat będzie jeszcze piękniejszy - napisał wzruszony.

Historia miłości Joanny i Krzysztofa Ibiszów. Tak rodziło się między nimi uczucie!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • M,Z (gość)

  Pierwsza była Anna Ibisz a później Zejdler... doinformujcie się

  07.06.2022 13:19
 • pl1 (gość)

  jeden prezentuje się w czerwonych włosach, może Ibisz przefarbuje na niebieski!?:)

  07.06.2022 13:12
 • pl1 (gość)

  litości, który to już promowany model rodzinny , wielożenny:) Może ubrać w kolory. Wiśnia już jest. Ibisz już dawno zrobił się karykaturalny.

  07.06.2022 13:09
 • Hela (gość)

  Podobno ostatni....

  06.06.2022 18:34
 • Iza (gość)

  Ciekawe ile razy jeszcze sie zakocha?

  06.06.2022 16:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×