"Top Model". Historia miłości Krzysztofa Ibisza i Joanny Kudzbalskiej. Para długo stroniła od blasku fleszy i trzymała w tajemnicy swoje szczęście!

Magdalena Bohdanowicz
Magdalena Bohdanowicz
Joanna Kudzbalska jest trzecią żoną Krzysztofa Ibisza. Para długo stroniła od medialnych wyjść, ba! Długo w sekrecie trzymali sam fakt, że są razem. Nie inaczej było z ciążą - Joannie Ibisz długo udawało się mylić media, sprytnie ukrywając ciążowe krągłości. Przypominamy historię miłości Krzysztofa Ibisza i Joanny Ibisz.
Joanna Kudzbalska jest trzecią żoną Krzysztofa Ibisza. Para długo stroniła od medialnych wyjść, ba! Długo w sekrecie trzymali sam fakt, że są razem. Nie inaczej było z ciążą - Joannie Ibisz długo udawało się mylić media, sprytnie ukrywając ciążowe krągłości. Przypominamy historię miłości Krzysztofa Ibisza i Joanny Ibisz.
Joanna Kudzbalska jest trzecią żoną Krzysztofa Ibisza. Para długo stroniła od medialnych wyjść, ba! Długo w sekrecie trzymali sam fakt, że są razem. Nie inaczej było z ciążą - Joannie Ibisz długo udawało się mylić media, sprytnie ukrywając ciążowe krągłości. Przypominamy historię miłości Krzysztofa Ibisza i Joanny Ibisz.

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska: miłość od pierwszego wejrzenia

Krzysztof Ibisz był trzykrotnie żonaty - pierwszą żoną prezentera była Anna Zejdler, a drugą Anna Nowak-Ibisz. Z każdą partnerką doczekał się syna. Ze starszym synem, Maksymilianem, nie tak dawno brylował na scenie prowadząc koncert Fundacji Polsat w Skierniewicach.

W zeszłym roku Krzysztof Ibisz po raz trzeci złożył przysięgę wierności małżeńskiej. Trzecią żoną Ibisza została Joanna Kudzbalska, uczestniczka programu "Top Model". To nie było jednak takie proste! Dziennikarz oświadczał się ukochanej trzy razy, zanim przyjęła oświadczyny i zgodziła się zostać jego żoną.

Krzysztof Ibisz i Joanna Ibisz

Między małżonkami jest 27 lat różnicy, ale wydają się być dla siebie stworzeni. Długo trzymali w sekrecie swój związek, unikając medialnych ustawek i wspólnego brylowania na tzw. ściankach. Dopiero gdy w mediach pojawiła się seria artykułów na ich temat, Krzysztof Ibisz przyznał, że jest szczęśliwie zakochany. Zaczął również nieco chętniej opowiadać o łączącym ich uczuciu.

Zobaczyłem Asię, stała przy recepcji i po prostu piorun od razu, strzeliło, błyskawice, piorun sycylijski. Pomyślałem sobie, że marzyłbym o tym, żeby być z tą kobietą i żeby ona była moją żoną. Po prostu poczułem, że to jest to. Poczułem, że to jest ta osoba - mówił w programie Izabeli Janachowskiej prezenter.

Nie tylko związek długo para trzymała w sekrecie. Także radosne nowiny długo trzymali w tajemnicy - dopiero w niedzielę para zdecydowała się ogłosić, że spodziewają się dziecka.

Już niedługo nasz świat będzie jeszcze piękniejszy - napisał wzruszony.

[instagram]https://www.instagram.com/p/CebbMUpgiOB/[/instagram]

Historia miłości Joanny i Krzysztofa Ibiszów. Tak rodziło się między nimi uczucie!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn