"Top Model". Krzysztof Ibisz z żoną podczas finału 10. edycji. Joanna Kudzbalska zaistniała w show-biznesie dzięki show TVN

Za nami wielki finał jubileuszowej edycji "Top Model". Wśród zaproszonych gości pojawili się m.in. Krzysztof Ibisz i jego ukochana Joanna Kudzbalska, która programowi TVN wiele zawdzięcza. Żona Krzysztofa Ibisza zaistniała w show-biznesie dzięki "Top Model".

Multimedia

"Top Model 10" wygrała Dominika Wysocka

Nicole Akonchong, Julia Sobczyńska i Dominika Wysocka znalazły się w finale jubileuszowej odsłony "Top Model". Program TVN wygrała 20-letnia Dominika Wysocka. Zwyciężczyni 10. edycji pochodzi z Koszalina, ma 176 cm wzrostu i waży 57 kg.

Julia, Dominika i Nicole walczyły o tytuł Top Model. Która z nich okazała się najlepsza?Zobacz więcej

Wielki finał 10. sezonu "Top Model" odbył się 24 listopada w studio Transcolor. Oprócz prowadzących: Joanny Krupy i Michała Piróga oraz jurorów: Kasia Sokołowskiej Marcina Tyszki, Dawida Wolińskiego i Moniki JAC Jagaciak, fotoreporterom chętnie pozowali także zaproszeni goście m.in. Jan i Lenka Klimentovie, Magdalena Wójcik i Julia Kamińska.

Krzysztof Ibisz z żoną podczas finału 10. edycji "Top Model"

Na finale jubileuszowej edycji "Top Model" pojawił się także Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska. Popularny prezenter Polsatu i była modelka pobrali się w sierpniu br. Joanna Kudzbalska ma 29 lat. W przeszłości sama występowała w "Top Model" - Kudzbalska brała udział w drugiej edycji w 2011 roku. Już wtedy Joanna studiowała medycynę, ale przerwała naukę, aby móc skupić się na modelingu. Obecnie żona Krzysztofa Ibisza pracuje jako lekarz w jednym ze szpitali w Warszawie.

Zobaczcie w galerii, jak Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska prezentowali się podczas finału 10. edycji "Top Model".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×