"Top Model". Krzysztof Ibisz zaręczony z Joanną Kudzbalską? Modelka pochwaliła się pierścionkiem z brylantem!

Anna Bilska
Anna Bilska
Wiecznie młody, popularny dziennikarz i prezenter Krzysztof Ibisz zaręczył się z modelką Joanną Kudzbalską? Media aż huczą od plotek. Uczestniczka drugiej edycji "Top Model" pochwaliła się pierścionkiem na Instagramie. Kiedy ślub?

Krzysztof Ibisz zaręczył się z modelką?

Zapowiada się ślub roku. Jak donosi "Pudelek", wszystko wskazuje na to, że Krzysztof Ibisz zaręczył się z uczestniczką drugiej edycji "Top Model" Joanną Kudzbalską. Co więcej, dziś, 25 lutego prezenter obchodzi 56-te urodziny. Fani zasypują go najlepszymi życzeniami i gratulacjami.

Dziś jest dla mnie wspaniały dzień, nie tylko z powodu słońca za oknem. Od rana dostaje od Was piękne życzenia w których jest tyle dobrej energii, że gdybym był baterią oświetliłbym cały Nowy Jork. Dziękuję. Jak Wam wiadomo, w moim przypadku, wiek nie ma znaczenia i czuję, że jestem w najwspanialszym momencie życia. Każdego dnia mam urodziny i każdy dzień to nowy początek. I tym chcę się dzisiaj z Wami podzielić życząc Wam abyście czuli to samo - napisał Ibisz na Instagramie.

[instagram]https://www.instagram.com/p/CLtpzItBNOw/[/instagram]

Czy "najwspanialszy moment życia" Krzysztofa Ibisza ma związek z zaręczynami? Wiele na to wskazuje. Radości nie kryje też o 27 lat młodsza Joasia Kudzbalska, znana z drugiej edycji "Top Model". Niedawno 29-letnia piękność pochwaliła się pierścionkiem na Instagramie.

Wygląda na to, że nowa przygoda rozpocznie się w 2021 - zapowiada modelka na Instagramie zamieszczając zdjęcie złotego pierścionka z brylantem.

[instagram]https://www.instagram.com/p/CJgajYnn3qD/[/instagram]

Kim jest Joanna Kudzbalska?

Pochodzi z Wrocławia, ma 29 lat. Początki Joanny w programie "Top Model" były dosyć niepozorne. Podczas castingu dziewczyna opowiedziała jurorom o tym, jak pokonała wewnętrzne blokady i zwalczyła problem z jąkaniem. Po castingu nie kryła zadowolenia - Asię najbardziej ucieszył komentarz Karoliny Korwin Piotrowskiej na temat jej dykcji.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn