„Top Model”. Magdalena Stępień, Anna Markowska, Marta Krupa, Anja Rubik na finale 11. edycji. Kto jeszcze się pojawił? Zobacz zdjęcia

Finał 11. edycji programu „Top Model” przyciągnął mnóstwo gwiazd i celebrytów. Na ściance zapozowali nie tylko jurorzy, ale również m.in. Magdalena Stępień, Anna Markowska, Sylwia Bomba. Zobaczcie zdjęcia w galerii.

Multimedia

Za nami finał 11. edycji „Top Model”. O zwycięstwo walczyły trzy finalistki: Michalina Wojciechowska, Natalia Woś, Klaudia Nieścior. Która z dziewczyna zaskarbiła sobie sympatię widzów i zwyciężyła w głosowaniu? Najnowszą edycję wygrała Klaudia z Tarnobrzega.

Jak zawsze na finale programu TVN pojawiło się mnóstwo gwiazd i celebrytów.

Znamy wyniki finału! Michalina, Natalia czy Klaudia - kto wygrał?Zobacz więcej

Finał „Top Model 11”. Kto się pojawił?

Do zdjęć pozowała m.in. nowa dziewczyna Kuby Wojewódzkiego, Anna Markowska. W studiu pojawiła się także Magdalena Stępień, która swoją przygodę z show-biznesem zaczynała właśnie od programu „Top Model”. Obecnie jest o niej głośno ze względu byłego partnera Jakuba Rzeźniczaka oraz synka Oliwiera, który zmarł na nowotwór. Magdalena Stępień powoli wraca jednak do normalności. Zobaczcie, jak prezentowała się podczas finałowego odcinka „Top Model”.

Gościem specjalnym podczas finału „Top Model 11” była Anja Rubik.

Zdjęcia zdjęcia gwiazd i celebrytów w naszej galerii

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×