"Top Model". Marianna Schreiber dopiero zaczyna swoje pięć minut sławy! "TVN dał mi więcej niż chciał mi dać"

Adriana Słowik
Adriana Słowik
Marianna Schreiber zaistniała dzięki występowi w jubileuszowej edycji "Top Model". Żona ministra Łukasza Schreibera jest spragniona sławy i jak zapowiada, jej "pięć minut" dopiero się zaczyna. Jakie ma plany?

Marianna Schreiber: Teraz dopiero zaczyna się moje 5 minut

O Mariannie Schreiber zrobiło się głośno za sprawą udziału w najnowszej edycji „Top Model”. Ze względu na męża Łukasza Schreibera, będącego ministrem w rządzie PiS, musiała tłumaczyć się z homofobicznych wypowiedzi z przeszłości.

Niedawno pojawiła się wraz z transpłciową koleżanką z programu Sophią Mokhar na LGBT Film Festival. -*Teraz dopiero zaczyna się moje 5 minut. TVN dał mi więcej niż chciał mi dać - wyznała w rozmowie z przeAmbitni.pl.

Marianna Schreiber 2 października weźmie udział w charytatywnym pokazie mody.

Dzięki mojemu udziałowi w programie Top Model 10, zostałam zaproszona na dzień 2 października, na charytatywny pokaz mody. Dzięki udziałowi w tym przedsięwzięciu, dzieci z Domu Samotnej Matki z Brwinowa oraz z MOPS z Pruszkowa otrzymają mnóstwo ubrań. Bardzo mnie cieszy taka inicjatywna, uważam, że to zaszczyt wziąć udział w takim wydarzeniu ????. Nieśmy dobro, ponieważ dobro powraca. P. S jeżeli zastanawiasz się nad obelżywym komentarzem, proszę poświęć ten czas i zamiast go pisać, przekaż chociaż złotówkę dla dzieci, które potrzebują wsparcia. Ja się zmieniłam, zrozumiałam i Ty tez możesz ❤️????. W ludziach siła ❤️ - czytamy na jej Instagramie.

Marianna Schreiber rozkręca także swój kanał na Youtube. -Chciałabym, żebyście tutaj, na moim kanale mogli mnie poznać, nie jako żonę ministra, ale jako zwykłą dziewczynę - zapowiedziała ambitna żona ministra Łukasza Schreibera.

Źródło: przeAmbitni.pl, x-news

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Instahistorie z VIKI GABOR

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn