„Top Model”. Tak wygląda mama Marcina Tyszki. 83-letnia Mira Tyszka robi furorę na Instagramie! To prawdziwa ikona mody z humorystycznym zacięciem!

Marcin Tyszka to powszechnie znany w Polsce i na świecie utalentowany fotograf, a także juror w programie TVN „Top Model”. Można śmiało rzec, że to dużego kalibru gwiazda w świecie show-biznesu. Na głowę bije go jego... mama, która robi furorę w sieci! Tak wygląda 83-letnia Mira Tyszka, której stylizacje i bajeczne kadry w mediach społecznościowych stanowią inspirację dla wszystkich, niezależnie od wieku!

Multimedia

Tak wygląda mama Marcina Tyszki. 83-letnia Mira Tyszka robi furorę na Instagramie

Marcin Tyszka to powszechnie znany w Polsce, ale także na świecie utalentowany fotograf. Przed jego obiektywem stanęła niejedna znana modelka - fotografował m.in. Evę Herzigová, Millę Jovovich, Naomi Campbell, Elizabeth Hurley, Karen Elson, Jerry Hall, Rosie Huntington Whiteley, Ditę von Teese czy Anję Rubik.

Zaręczyny Kuby Wojewódzkiego! Pochwalił się już pierścionkiem dla ukochanejZobacz więcej

Jego zdjęcia były publikowane w międzynarodowych magazynach, takich jak „Vogue”, „Harper’s Bazaar”, „Elle”, „L’Officiel” czy „Vanity Fair”. W ojczyźnie rozpoznawalność dał mu udział w programach telewizji TVN związanych z modą, tj. „Top Model” i „Project Runway”, w których, jako juror, wspólnie z uczestnikami realizował sesje zdjęciowe.

Marcin Tyszka: rodzice

Prywatnie Marcin Tyszka to ukochany syn swoich rodziców - Miry Tyszki i Romana Tyszki. Rodzice fotografa są ze sobą od 60 lat, a ich miłość nie słabnie! Mama Marcina Tyszki chętnie to podkreśla w mediach społecznościowych, na których można śmiało rzec, że wręczy bryluje! Piękne stylizacje, rodzinne kadry, zabawne opisy, zapierające dech w piersiach widoki - to można znaleźć na profilu 83-letniej ekonomistki. Co ciekawe - to właśnie ona była pierwszą modelką swojego syna, który w wieku 16 lat chwycił za aparat i początkowo fotografował właśnie matkę w pięknych stylizacjach.

Tak wygląda mama Marcina Tyszki. 83-letnia Mira Tyszka podbija Instagram!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Rla (gość)

    Ta Marcinka to totalne bezguscie a uwielbia się wymadrzac nie tylko w top model

    06.01.2023 02:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×