top model uczestnicy

"Top Model 10". Olga Król zachowała się karygodnie, teraz się tłumaczy. Dlaczego tak postąpiła wobec Kacpra Jasińskiego?

Olga Król już na początku swojej przygody z "Top Model" zwróciła uwagę widzów i jurorów. Uczestniczka mówi wszystko, co przyjdzie jej do głowy. W ostatnim odcinku dziewczyna nie pohamowała się przed skomentowaniem kolegi z programu. Wiele osób twierdzi, że dziewczyna tym razem przesadziła. Olga postanowiła na Instagramie odnieść się do swoich wypowiedzi.

07.10.2021Top Model

"Top Model 10" odcinek 5. Sophia wyznała, że jest transpłciową kobietą! Namiętne pocałunki i sesja z pająkami! Ewa Farna i Wersow gościnnie w programie! Bartosz Kloch odpadł z programu!

Za nami 5. odcinek programu "Top Model 10". Czas na poważną rywalizację! W dzisiejszym odcinku uczestnicy musieli zmierzyć się z własnymi lękami oraz granicami! Kto wyszedł z tego obronną ręką? A kto musiał opuścić program? Sprawdźcie, co wydarzyło się w 5. odcinku "Top Model 10"!

29.09.2021Top Model

"Top Model". Olga Król w ogniu krytyki! Nie wie, czym jest pokora? Widzowie oburzeni zachowaniem modelki

W jesiennej ramówce stacji TVN po raz kolejny pojawił się program Top Model. Jest to 10. edycji show, którego uczestnicy spełniają marzenia o pracy w modelingu i show-biznesie. Widzowie mogli zobaczyć już trzy pierwsze odcinki. Po pierwszym zadaniu w Internecie pojawiła się lawina komentarzy krytykujące zachowanie Olgi Król. Co dokładnie wydarzyło się w programie?

16.09.2021Top model

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×