top model zadania

"Top Model 11". Widzowie oburzeni! Pokaz mody zakończył się interwencją medyków. Co się stało w odcinku 4? "Brak profesjonalizmu, jak można tak narazić uczestników"

Program "Top Model" ma na celu wyłonienie najlepszego kandydata - lub kandydatkę - do świata mody. W tym celu uczestnicy poddawani są różnym wyzwaniom, z którymi mierzą się w pracy modele i modelki. W ostatnim odcinku zobaczyliśmy metamorfozy uczestników, ale nie to wzbudziło największe oburzenie wśród fanów. Poszło o pokaz mody, który skończył się interwencją medyków!

29.09.2022Top Model

Przeczytaj także:

„Top Model 11”. Natalia Woś - tak wyglądała przed programem. Co wiemy o faworytce Anji Rubik? Zobacz zdjęcia

Finał „Top Model 11” wyłonił kolejną zwyciężczynię - została nią Klaudia Nieścior. Jednak to nie w niej, a w osobie Natalii Woś wielu widziało wygraną. To faworytka samej Anji Rubik, która wprost oceniła dziewczynę jako piękność z potencjałem do branży fashion! Co wiemy o Natalii Woś? Jak wyglądała przed programem? Zobacz zdjęcia modelki!

09.12.2022Top Model

„Top Model 11”. Znamy wyniki finału! Michalina, Natalia czy Klaudia - kto wygrał program TVN? Zwyciężczyni to Klaudia Nieścior!

11. edycja „Top Model” dobiegła końca. Poznaliśmy już wyniki finału. Sprawdźcie, która modelka wygrała program TVN! Trzy dziewczyny: Michalina Wojciechowska, Natalia Woś i Klaudia Nieścior walczyły o kontrakt z agencją modelek, sesję okładkową oraz 100 tysięcy złotych. Kto wygrał „Top Model 11”? Wszystko jest już jasne! Zobacz nasze podsumowanie oraz zdjęcia z finałowego odcinka.

07.12.2022Top Model

"Top Model 11". Metamorfozy uczestników. Jak się zmienili? Łzy, niepewność i zachwyt. Nie każdy był zadowolony! Odpadła Karolina Kuracińska!

Za nami kolejny odcinek 11. sezonu programu TVN "Top Model". Metamorfozy przerażają uczestników, ale najbardziej ciekawią widzów. Jak zawsze nie wszystkim efekty prac fryzjerów i stylistów przypadły do gustu. Była niepewność, było zaskoczenie, łzy, radykalne cięcia i... przedłużenia! Słowem - oj, działo się! Kto odpadł?

28.09.2022Top Model

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×