top model

„Top Model”. Tak wygląda mama Marcina Tyszki. 83-letnia Mira Tyszka robi furorę na Instagramie! To prawdziwa ikona mody z humorystycznym zacięciem!

Marcin Tyszka to powszechnie znany w Polsce i na świecie utalentowany fotograf, a także juror w programie TVN „Top Model”. Można śmiało rzec, że to dużego kalibru gwiazda w świecie show-biznesu. Na głowę bije go jego... mama, która robi furorę w sieci! Tak wygląda 83-letnia Mira Tyszka, której stylizacje i bajeczne kadry w mediach społecznościowych stanowią inspirację dla wszystkich, niezależnie od wieku!

03.01.2023Top Model

„Top Model 11”. Natalia Woś - tak wyglądała przed programem. Co wiemy o faworytce Anji Rubik? Zobacz zdjęcia

Finał „Top Model 11” wyłonił kolejną zwyciężczynię - została nią Klaudia Nieścior. Jednak to nie w niej, a w osobie Natalii Woś wielu widziało wygraną. To faworytka samej Anji Rubik, która wprost oceniła dziewczynę jako piękność z potencjałem do branży fashion! Co wiemy o Natalii Woś? Jak wyglądała przed programem? Zobacz zdjęcia modelki!

09.12.2022Top Model

„Top Model 11”. Znamy wyniki finału! Michalina, Natalia czy Klaudia - kto wygrał program TVN? Zwyciężczyni to Klaudia Nieścior!

11. edycja „Top Model” dobiegła końca. Poznaliśmy już wyniki finału. Sprawdźcie, która modelka wygrała program TVN! Trzy dziewczyny: Michalina Wojciechowska, Natalia Woś i Klaudia Nieścior walczyły o kontrakt z agencją modelek, sesję okładkową oraz 100 tysięcy złotych. Kto wygrał „Top Model 11”? Wszystko jest już jasne! Zobacz nasze podsumowanie oraz zdjęcia z finałowego odcinka.

07.12.2022Top Model

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×