Top of the Top Sopot Festival 2022. Margaret w ogniu krytyki po swoim występie. Artystka odpowiedziała!

Magdalena Bohdanowicz
Magdalena Bohdanowicz
fot. AKPA / Podlewski
fot. AKPA / Podlewski
Podczas Top of the Top Sopot Festival 2022 na scenie stanęła plejada gwiazd. Jedną z artystek była Małgorzata Jamroży, czyli Margaret. Niestety, występ w Operze Leśnej nie został najlepiej przyjęty przez opinię publiczną. Wielu zarzucało artystce, że fałszowała. Margaret odniosła się do krytyki.

Margaret w ogniu krytyki po swoim występie. Artystka odpowiedziała!

Wydarzenie Top of the Top Sopot Festival 2022 jak zawsze budzi spore emocje wśród odbiorców. Występy artystów, podobnie jak ich kreacje i choreografie oraz, rzecz jasna, wpadki, są szeroko komentowane przez widzów i internautów.

Top of the Top Sopot Festival 2022. Margaret w ogniu krytyki

Jedną z artystek, której występ odbił się szerokim echem, jest Margaret. Małgorzata Jamroży, bo tak naprawdę nazywa się wokalistka, wykonała na scenie Opery Leśnej swoje hity, m.in. "Cool me down", "Niespokojne morze" oraz "Heartbeat". Internauci zarzucali artystce, że fałszowała, a sam występ nie był zbyt interesujący.

Muszę przyznać, że dzisiaj był trudny dzień, bardzo stresujący. Tym bardziej się jaram, że mam tak świetny team, tak wspierający się i mam tak wspaniałą publiczność. Pisaliście do mnie, serio czuję ten przepływ energii. Dziękuję wam, idę się za was napić albo coś tam - skomentowała na swoim InstaStories Jamroży.

Jednak jej stosunek do krytyki postanowił sprawdzić reporter serwisu Pudelek.pl, Marcin Dziedzic.

Nie czytałam komentarzy. Mi się bardzo podobało, było superenergetycznie, ta Opera Leśna też ma swój klimat - skwitowała.

Artystka zauważyła również, że "błędy techniczne się wydarzają", a gdy na scenie występuje wielu artystów, o wpadkę nietrudno.

ART[101087

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Instahistorie z VIKI GABOR

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn