"Totalne remonty Szelągowskiej". Dorota Szelągowska ma piękny dom na Warmii. Imponujący basen, wielki ogród i otwarta kuchnia letnia

Dorota Szelągowska jest dobrze znana polskim widzom za sprawą swoich projektów - zarówno tych realizowanych dla prywatnych klientów, jak i bohaterów jej programu "Totalne remonty Szelągowskiej". Gwiazda wielokrotnie była chwalona za styl, w jakim urządza wnętrza oraz obejścia, jeżeli takowe występują. Jej warmiński azyl to również designerska perełka! Dorota Szelągowska pokazała swój dom na Warmii. Fani oniemieli - wrażenie robi szczególnie ogromny basen i ogród, w którym dziennikarka uprawia własne warzywa!

Multimedia

Dorota Szelągowska pokazała warmiński azyl. Wielki basen, imponujący ogród i oryginalna architektura

Dorota Szelągowska jest widzom dobrze znana - z pomocą swojej ekipy wyremontowała niejeden dom, efekty pokazując na wizji. Metamorfozy wnętrz, które pokazywała w programach "Dorota was urządzi", "Domowe rewolucje" czy "Totalne remonty Szelągowskiej" wielokrotnie były przez widzów docenione i chwalone. Wiele osób nie kryło, że chętnie korzystało z rozwiązań i patentów, jakie pokazane były w jej programach.

Dorota Szelągowska o początkach swojej kariery. Na pierwszy casting przyszła na kacu!Zobacz więcej

Dorota Szelągowska pokazała dom na Warmii

Popularna prezenterka jest również chwalona za wybory, których dokonuje urządzając swoje prywatne wnętrza. Dorota Szelągowska kilka lat temu zdecydowała się kupić 80-letni dom na Warmii, który szybko stał się jej azylem. Od tego momentu zajmowała się remontem i wystrojem wnętrz.

Efektami swojej pracy pochwaliła się w mediach społecznościowych. Tym samym umożliwiła fanom zajrzenie do jej bajecznej posiadłości. Wrażenie robi pięknie odnowiony dom, połączenie tradycji z nowoczesnością i ogromny ogród, w którym znalazło się miejsce na piękne rabaty oraz warzywa, które gwiazda sama uprawia. Dorota Szelągowska ma także prywatny basen!

Zobacz, jak Dorota Szelągowska urządziła swój warmiński azyl!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Lewandowscy mają luksusowy dom w Monachium. Wystrój robi wrażenie!Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • grace (gość)

    Piękny :) Ja mam mały domek i są tego plusy, chociażby taki że z roomba nie mamy dużo sprzatania :) Najważniejsze że mieszkam na swoim i to w domu, a nie w bloku gdzie mieszkanie ma 50 metrów

    06.07.2022 07:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×