„Totalne remonty Szelągowskiej” w Żukowie. Od najmłodszych lat poświęcała się dla rodzeństwa. Wraz z Dorotą Szelągowską sprawili jej gwiazdkę z nieba, zamieniając ruderę w azyl!

W 5. odcinku programu „Totalne remonty Szelągowskiej” mieliśmy okazję poznać panią Wiolę - niezwykle dzielną kobietę, która lata temu poświęciła się swojemu rodzeństwu. To za sprawą jej ciężkiej pracy wyszli na ludzi; mieli jedzenie i ubranie, ukończyli szkoły, założyli rodziny... Udało jej się zaoszczędzić na dom, jednak zawsze były ważniejsze w rodzinie wydatki, niż na jej azyl. Tak nie mogło być! Rodzeństwo z pomocą Doroty Szelągowskiej zafundowało najstarszej siostrze prawdziwą gwiazdę z nieba. Zobacz w galerii zdjęcia przed i po!

Multimedia

„Totalne remonty Szelągowskiej”. Poświęciła się dla rodzeństwa. Teraz oni sprawili jej gwiazdkę z nieba!

Wiola (47 lat) pochodzi z wielodzietnej rodziny. W domu było ich dziewięcioro. Tata miał problemy z alkoholem, a mamie ciężko było utrzymać wszystkie dzieci. Wiola jako najstarsza z rodzeństwa bardzo szybko musiała zacząć pracować, żeby dołożyć cegiełkę do domowego budżetu. Najpierw dorabiała zbierając sezonowe owoce, potem, gdy była starsza zaczęła wyjeżdżać do pracy za granicę.

Ostatni odcinek porusza serca. Katarzyna Dowbor sprawiła im gwiazdkę z nieba na długo przed świętami Bożego Narodzenia!Zobacz więcej

Pracowała bardzo ciężko. Jej młodsze rodzeństwo czekało na nią w Polsce. To ona kupowała im wyprawki do szkoły, prezenty na święta, ubrania i wszystkie inne najpotrzebniejsze rzeczy. W końcu udało jej się zaoszczędzić tyle, żeby wybudować dom. To w nim zamieszkały z nią siostry, które dzięki Wioli miały dach głową i warunki do nauki. Dzięki najstarszej z rodzeństwa skończyły studia, a następnie założyły rodziny. Teraz chcą odwdzięczyć się Wioli za szansę, którą od niej dostały. Poprosiły Dorotę o remont lokum, w którym Wiola mieszka wraz ze swoją dwunastoletnią córką.

Dom nigdy nie był w całości wykończony. W łazience nie było ani jednej płytki - wszystko się sypało, potęgując efekt tzw. ruiny. Na zewnątrz trzeba wymienić dach i zrobić elewację. Ekipę “Totalnych remontów Szelągowskiej” czekało nie lada wyzwanie, któremu sprostali na piątkę z plusem!

Tak wyglądała metamorfoza domu Wioli w programie „Totalne remonty Szelągowskiej”. Zobacz zdjęcia!

Premierowe odcinki programu „Totalne remonty Szelągowskiej” są emitowane na antenie TVN w każdy poniedziałek o godz. 21:35.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×