Tureckie seriale w Boże Ciało, 16.06.2022. Przerwa w emisji tureckich telenowel! Kiedy oglądać nowe odcinki? [ZMIANY W PROGRAMIE TV]

Tureckie seriale - w Boże Ciało widzowie nie zobaczą nowych odcinków tureckich seriali. W programie tv na 16 czerwca próżno szukać "Zranionych ptaków", "Przysięgi" oraz innych tureckich hitów. Gdzie i kiedy w Boże Ciało, 16 czerwca 2022 r. oglądać tureckie seriale?

Multimedia

Tureckie seriale w Boże Ciało 2022. Co oglądać w TV?

Tureckie seriale to jedne z najchętniej oglądanych produkcji w polskiej telewizji. Dla miłośników telenowel znad Bosforu mamy jednak złe informacje. Niestety w Boże Ciało (16.06.2022) nastąpi przerwa w emisji popularnych telenowel. Kiedy tureckie seriale wrócą z nowymi odcinkami?

W serialu grała zlęknioną Meryem. Prywatnie to przebojowa piękność!Zobacz więcej

W Boże Ciało 2022 nie obejrzymy nowych odcinków takich seriali jak: "Wspaniałe Stulecie", "Zranione ptaki", "Miłość i przeznaczenie" oraz "Przysięga". Tureckie hity wrócą jednak na antenę TVP1 i TVP2 już w piątek.

O tym, co wydarzy się w premierowych odcinkach popularnych tureckich seriali już w najbliższy piątek (17.06), dowiesz się z naszej galerii.

Zobacz galerię

"Zakazany owoc" zastąpi "Miłość i przeznaczenie"! Co wiemy o "Yasak Elma"?Zobacz więcej

Co z pozostałymi tureckimi serialami?

W Boże Ciało 2022 na antenie DIZI pokazany zostanie m.in. 204. odcinek "Narzeczonej ze Stambułu" - godz. 17:00, godzinę później wyemitowany zostanie 9. odcinek "Maleńkich morderstw". Następnie, o godz. 19:00 emisja 14. odcinka tureckiego serialu "Naucz mnie kochać". O godz. 20:55 pokazany zostanie 34. odcinek "W sercu miasta".

Jeśli oglądacie "Zapukaj do moich drzwi", to mamy dla was dobrą wiadomość. W Boże Ciało, o godz. 19:50 zostanie wyemitowany 125. odcinek tej tureckiej telenoweli z Hande Erçel i Keremem Bürsinem w rolach głównych.

Streszczenia nowych odcinków tureckich seriali znajdziesz w galerii.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Popoo (gość)

    No i co ja mam teraz zrobić!!!! Proszek nasenny i przespać ten czas

    19.06.2022 18:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×