Tureckie seriale Wielkanoc 2022. "Przysięga" z najdłuższą przerwą! Co z pozostałymi? Zdradzamy, co wydarzy się po świętach!

Wielkanoc 2022 - fani tureckich seriali muszą przygotować się na zmiany. Będzie przerwa w emisji niektórych tureckich produkcji. Najdłuższa przerwa czeka widzów tureckiego serialu "Przysięga". Co z pozostałymi produkcjami? Oto, czego udało nam się dowiedzieć.

Multimedia

Tureckie seriale w Wielkanoc 2022

W święta program tv zazwyczaj ulega zmianie. Mnóstwo popularnych pozycji programowych ma przerwę w emisji. W tym roku nie będzie inaczej. Będą zmiany w programie tv w Wielkanoc 2022. Fani tureckich seriali będą niepocieszeni. Najdłuższa przerwa w emisji czeka serial "Przysięga". O szczegółach piszemy w tekście i galerii. Sprawdź, które produkcje znad Bosforu zostaną pokazane w święta wielkanocne.

Özge Yağız otoczona jest wianuszkiem przystojniaków! Czy jeden z nich trafił do jej serca?Zobacz więcej

"Zranione ptaki" w Wielkanoc 2022 - kiedy nowy odcinek w TVP1?

Ostatni odcinek nowej tureckiej telenoweli zobaczymy w Wielki Piątek, 15 kwietnia 2022 roku. TVP1 wyemituje wtedy 20. odcinek "Zranionych ptaków", a dalej czeka nas przerwa w emisji. Kolejny odcinek zobaczymy we wtorek, 19 kwietnia. Co wydarzy się w 21. odcinku tureckiego serialu "Zranione ptaki"? Dowiesz się tego z galerii!

"Przysięga" w Wielkanoc 2022 - kiedy nowy odcinek w TVP1?

Dłuższa przerwa czeka z kolei fanów "Przysięgi". TVP1 nie wyemituje nowych odcinków w Wielki Piątek i Poniedziałek Wielkanocny. W ostatnim odcinku przed świętami Emir wpadnie na pomysł jak pomóc Gulperi uwolnić się od zaborczego wuja. Kemal wyprowadzi się z domu. Co wydarzy się po świętach? Po szczegóły zajrzyj do naszej galerii.

"Miłość i przeznaczenie" w Wielkanoc 2022 - kiedy nowy odcinek w TVP2?

Widzowie w Polsce z zapartym tchem śledzą losy pięknej Zeynep (w tej roli Demet Özdemir) oraz Mehdiego (İbrahim Çelikkol). Tutaj, podobnie, jak w przypadku "Zranionych ptaków", wyemitowany zostanie odcinek w Wielki Piątek, a przerwa będzie obejmować tylko drugi dzień świąt Wielkanocy. O tym, co wydarzy się w 94. odcinku "Miłości i przeznaczenie", który już we wtorek, 19 kwietnia, przeczytasz w galerii.

Niewielu wie, że Hande Erçel ma piękną siostrę! Czym się zajmuje Gamze Erçel?Zobacz więcej

"Zapukaj do moich drzwi" w Wielkanoc 2022 - kiedy nowy odcinek?

Tylko fani "Zapukaj do moich drzwi" nie będą musieli robić sobie przerwy. W Poniedziałek Wielkanocny - bez zmian - zostanie wyemitowany 90. odcinek głośnej produkcji, w której w rolach głównych występują Hande Erçel i Kerem Bürsin. Widzowie już wiedzą, że związek Edy i Serkana przejdzie poważną próbę. W nowych odcinkach po świętach zobaczymy z kolei zaręczyny!

W galerii publikujemy najnowsze zdjęcia z tureckich seriali oraz streszczenia odcinków, które zostaną wyemitowane zaraz po świętach. Sprawdź, co wydarzy się w popularnych telenowelach!

Zobacz galerię

Tureckie seriale w polskiej telewizji. Co oglądać?

TVP emituje obecnie trzy tureckie seriale: "Zranione ptaki", które w marcu 2022 roku zastąpiły "Elif", "Przysięgę" oraz "Miłość i przeznaczenie", która w grudniu 2021 roku zajęła miejsce "Promyka nadziei". Tureckie seriale w Polsce można też oglądać na kanale DIZI. W emisji m.in. "Narzeczona ze Stambułu", "Wieczna miłość" i "8 dzień" oraz "Meandry uczuć".

Lawina nieszczęść w życiu Tarhunów. Ujawniamy, co wydarzy się niebawemZobacz więcej

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Anonim (gość)

    A serial "Więzień miłości" na TVP Kobieta? Widziałam że też zapowiada się jakaś przerwa w emisji ale nie wiem do kiedy

    14.04.2022 16:34
  • Aga (gość)

    Zawsze kombinują z tymi godzinami nie wiem po co

    13.04.2022 06:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×