tv4

"Policjantki i policjanci". Jakub Kucner w serialu Czwórki! Kogo zagra jeden z najprzystojniejszych polskich aktorów?

Do obsady serialu "Policjantki i Policjanci” dołączył jeden z najprzystojniejszych polskich aktorów, Jakub Kucner. Aktor, model i prezenter – który oprócz ról w takich serialach jak "M jak miłość" czy "Zawsze warto" ma na swoim koncie także tytuł Mistera Polski 2017 i występ w "Tańcu z gwiazdami". Kogo zagra w hicie Czwórki?

22.03.2022Policjantki i policjanci

"Sprawiedliwi - Wydział kryminalny" sezon 12. Dramatyczny wypadek bohaterów! Co wydarzy się w nowych odcinkach serialu?

Czas na 12. sezon serialu "Sprawiedliwi - Wydział kryminalny"! W nowych odcinkach, oprócz kolejnych trzymających w napięciu śledztw, zobaczymy, jak potoczą się dalsze losy policjantów z wydziału naczelnika Kubisa po dramatycznych wydarzeniach, jakie rozegrały się pod koniec poprzedniej serii! Sprawdźcie, co wydarzy się w nowych odcinkach.

28.02.2022Sprawiedliwi - Wydział kryminalny

"Policjantki i policjanci" sezon 16. Bohaterowie hitu TV 4 awansują! Jak Szymon poradzi sobie z rozwodem? [CO SIĘ WYDARZY]

16. sezon serialu "Policjantki i policjanci" nadchodzi wielkimi krokami! Już od 28 lutego widzowie Czwórki będą mogli oglądać nowe odcinki produkcji w stałym paśmie premier o godz. 19 od poniedziałku do piątku. Szesnasty sezon otworzy uroczysta scena awansów naszych bohaterów. To wyjątkowy dzień dla komendy i wrocławskiej policji, jednak świętowanie nie potrwa długo. Policjanci szybko powrócą do codziennych zadań i wyzwań, z jakimi mierzą się na służbie i w życiu.

22.02.2022Policjantki i policjanci

"Instrukcja kochania". Konrad Skolimowski zdradza swój sposób na miłość. Serialową nowość TV4 promują gorące rytmy jego hitu!

Tej zimy w mroźne wieczory rozgrzeją nas miłosne manewry na antenie Czwórki – już od poniedziałku o godz. 19 nowy codzienny serial „Instrukcja kochania”, a w nim romantyczne historie oraz perypetie czworga bohaterów z firmy oferującej pomoc we wszelkich sercowych sprawach. Serialową nowość Czwórki promują gorące rytmy hitu Konrada Skolimowskiego, który w wciela się w jedną z czołowych postaci czyli Adka. Choć w „Instrukcji kochania” szuka miłości dla innych, prywatnie stawia na spontaniczność w zawieraniu znajomości, wierzy też w siłę muzyki, która zbliża ludzi.

14.01.2022Instrukcja kochania

"Instrukcja kochania". Gwiazdor "Barw szczęścia" w nowym serialu TV4! Produkcja idealna dla fanów komedii romantycznych

Miłosne historie niczym z komedii romantycznych oraz perypetie sympatycznej vlogerki i jej przyjaciół zobaczymy w nowym codziennym serialu „Instrukcja kochania” na antenie Czwórki. Premiera już 17 stycznia, a emisja – od poniedziałku do czwartku o godz. 19. W obsadzie zobaczymy m.in. Konrada Skolimowskiego („Barwy szczęścia), a w roli głównej wystąpi Magdalena Król („19+”).

03.01.2022Instrukcja kochania

"Policjantki i policjanci" odcinki 841-845. Trup w starej kanapie, zaginiona panna młoda i... goryl w kapeluszu napadający na sklep! Sprawdź, co wydarzy się w serialu [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

"Policjantki i policjanci" - sprawdź, co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu TV4. Jakie interwencje czekają na funkcjonariuszy? Co wydarzy się w ich życiu prywatnym? Widzowie będą świadkami zarówno poważnych jak i humorystycznych scen. Zobacz streszczenia odcinków.

15.11.2021Policjantki i policjanci

"Policjantki i policjanci" odcinki 836-840. Napad na staruszkę w parku i afera z... zakładami pogrzebowymi w tle! Sprawdź, co wydarzy się w serialu [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

"Policjantki i policjanci" - sprawdź, co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu TV4. Strażnik Roman będzie popróbował targnąć się na swoje życie. Na komendzie niespodziewanie pojawi się Lena, która wróci do służby. Arek wreszcie trafi na stół operacyjny... Co jeszcze wydarzy się w serialu?

04.11.2021Policjantki i policjanci

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×