tvn7

"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Oliwia Ciesiółka faktycznie utrudniała Łukaszowi kontakty z synem? Kobieta postanowiła wyznać prawdę na ten temat

Co jakiś czas w mediach jest głośno o byłych uczestnikach 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" - Oliwii Ciesiółce i Łukaszu Kuchcie. Para po ogłoszeniu swojego rozstania, miała mieć problem z porozumieniem się w kwestii opieki nad ich dzieckiem. Oliwia postanowiła odnieść się do plotek pojawiających się na ten temat.

12.08.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 2". Krzysztof i Paulina wrócili do siebie? Wybrali się na wspólne wakacje!

Krzysztof Zrobek i Paulina Brzoza to bohaterowie 2. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Ich relacja była pełna wzlotów i upadków, kolejnych rozstań i ponownych prób bycia razem. Teraz Krzysztof i Paulina są rodzicami, jednak jeszcze parę miesięcy temu nic nie wskazywało na to, że chcą do siebie wrócić. Jak obecnie wygląda sytuacja?

02.08.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Łukasz Kuchta pokazał zdjęcie syna. Dogadał się z Oliwią Ciesiółką odnośnie do opieki nad dzieckiem?

Wygląda na to, że konflikt pomiędzy uczestnikami "Ślubu od pierwszego wejrzenia 4" i wciąż jeszcze małżonkami Łukaszem Kuchtą i Oliwią Ciesiółką został zażegnany. Mężczyzna, który wcześniej oskarżał byłą partnerkę o utrudnianie kontaktów z dzieckiem, teraz pochwalił się zdjęciem z synem!

26.07.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×