tvp

"Sanatorium miłości 4". Tak mieszka Król Turnusu! Piotr Hubert pokazał nam swój przytulny dom w Siemianowicach Śląskich. Publikujemy zdjęcia [TYLKO U NAS]

Piotr Hubert Langfort, był jednym z ulubionych uczestników 4. edycji "Sanatorium miłości". Kuracjusz, który został okrzyknięty tegorocznym Królem Turnusu, szybko zaskarbił sobie sympatię widzów, którzy docenili w nim wrodzoną skromność i szczerość. Król Turnusu postanowił nam pokazać, jak urządził się w swoim domu w Siemianowicach Śląskich. Pokazał także swój ogród oraz zachwycający widok z tarasu. Zobaczcie, jak mieszka Król Turnusu "Sanatorium miłości 4"!

24.06.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości". Andrzej Sikorski, Władysław Balicki i inni. Ci kuracjusze są przykładnymi ojcami. Kto jeszcze należy do tego grona?

Wśród kuracjuszy występujących w "Sanatorium miłości", jest całkiem sporo grono ojców. Przystępując do programu, z pewnością liczyli na to, że uda im się znaleźć wybrankę, która zaakceptuje zarówno ich, jak i ich dzieci z poprzednich małżeństw. Którzy z kuracjuszy mieli okazję poznać uroki ojcowskiego życia?

23.06.2022Sanatorium miłości

Jola Kleser z "Pytania na śniadanie" dostała własny program. Tylko nam opowiedziała o kulisach swoich "Kulinarnych wędrówek". Co nie podoba jej się w diecie Polaków?

Jola Kleser od lat związana jest z telewizyjnymi programami kulinarnymi. Widzowie mogli ją oglądać m.in. w kuchni "Pytania na śniadanie". Kulinarna gwiazda TVP tym razem wystartowała z własnym programem. W rozmowie z Telemagazynem, Jola Kleser zdradziła m.in. czego widzowie będą mogli się spodziewać w jej nowym show, a także wyznała, co jej się nie podoba w diecie wielu Polaków.

21.06.2022Kulinarne wędrówki z Jolą Kleser

"Wydarzenia". Dorota Gawryluk przez 30 lat pracy zmieniła się nie do poznania! Pokazujemy, jak wyglądała słynna prezenterka na początku swojej kariery. Różnica jest kolosalna

Dorota Gawryluk obecnie jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek telewizyjnych w Polsce. Początki jej kariery sięgają jeszcze wczesnych lat 90.. Od tego czasu prezenterka przeszła niesamowitą metamorfozę. Publikujemy archiwalne zdjęcia dziennikarki z czasów, gdy dopiero zyskiwała popularność. Różnica jest kolosalna!

20.06.2022Wydarzenia

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×