tvp2

Zaczynała w serialu "Barwy szczęścia" jako nastolatka. Izabela Zwierzyńska dziś wygląda zupełnie inaczej! Zobaczcie, jak się zmieniła

Fani serialu "Barwy szczęścia" doskonale ją znają. Izabela Zwierzyńska to aktorka, którą była związana z serialem TVP aż przez 15 lat! Grała w nim od pierwszego odcinka, gdy wówczas miała zaledwie 16 lat! Teraz Izabela Zwierzyńska postanowiła definitywnie pożegnać się z produkcją, a my przyglądamy się temu, jaką transformację przeszła była już gwiazda "Barw szczęścia"!

06.12.2022Barwy szczęścia

"The Voice Kids". Sara James zachwyciła w "America's Got Talent"! Jej ojciec też próbował swoich sił na scenie! Kim jest John Egwu James?

Sara James ma zaledwie 14 lat, ale jej nazwisko znane jest już za oceanem. Wszystko z powodu ogromnego talentu młodej wokalistki! Zwyciężczyni 4. edycji "The Voice Kids" doszła do finału amerykańskiego "Mam Talent" - to wiedzą dziś niemal wszyscy. Ale mało kto wie, że wokalistka ma znanego ojca. John Egwu James także próbował swoich sił na scenie. Co o nim wiemy?

15.09.2022The Voice Kids

Łukasz Nowicki wskoczył do wody i się zaczęło. "Pytanie na śniadanie" z pompą świętuje 20-lecie w Sopocie! Małgorzata Tomaszewska, Ida Nowakowska, Aleksander Sikora, Izabella Krzan

"Pytanie na śniadanie" kończy okrągłe 20 lat. Z tej okazji na widzów i sympatyków porannego programu telewizyjnej Dwójki czeka moc atrakcji. Wśród nich: specjalne, urodzinowe wydania programu w Warszawie i Sopocie oraz wielki jubileuszowy koncert w Operze Leśnej. A to wszystko w weekend 27 i 28 sierpnia. Zobaczcie, jak gospodarze "Pytania na śniadania" pozowali do zdjęć nad morzem.

27.08.2022TVP

"Pytanie na śniadanie" ma już 20 lat! Pamiętasz byłych prowadzących? W "śniadaniówce" pracowały m.in. Dorota Szalęgowska czy Kazimiera Szczuka. Kto jeszcze był gospodarzem programu?

"Pytanie na śniadanie" w tym roku obchodzi jubileusz 20-lecia. Program TVP2 był pierwszą "śniadaniówką" w telewizji, która przez lata zdobyła wielu fanów. Przez dwie dekady producenci dokonywali wielu zmian wśród gospodarzy programu. Przypomnijmy więc sobie, kto prowadził "Pytanie na śniadanie"! Niektóre nazwiska dziś kojarzone są z zupełnie innymi stacjami.

26.08.2022programy

"The Voice Kids 5" FINAŁ. Kto zostanie następcą Roksany Węgiel i Sary Egwu-James? Oto finaliści programu TVP! Kto jeszcze pojawi się na scenie?

Po tygodniach muzycznych zmagań poznamy zwycięzcę piątej edycji talent show z udziałem dzieci. Oto uczestnicy, którzy już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2, zaśpiewają na finałowej scenie „The Voice Kids 5”. Kto zostanie następcą Roksany Węgiel i Sary Egwu-James? Oto finaliści programu TVP! Kto jeszcze pojawi się na scenie?

22.04.2022The Voice Kids

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×