"Twoja twarz brzmi znajomo". Adam Zdrójkowski grzmi w sieci. Ktoś próbował oszukać jego dziadków!

Adam Zdrójkowski nie przebierał w słowach! Młody aktor i finalista 15. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" poinformował w mediach społecznościowych, że ktoś próbował oszukać jego dziadków. Zdrójkowski ostrzega internautów przed nielegalnymi działaniami.

Multimedia

Adam Zdrójkowski grzmi w sieci. Ktoś próbował oszukać jego dziadków

Adam Zdrójkowski 11 listopada br. opublikował na Instagramie emocjonalną relację, w której przekazał, że ktoś próbował oszukać jego dziadków metodą na wnuczka! Aktor znany z serialu "Rodzinka.pl" nie przebierał w słowach.

Słuchajcie, chwilę temu zadzwoniła do mnie moja ciocia, która poinformowała mnie, że mój dziadek w stanie przedzawałowym przyjechał do niej spanikowany cały, trzęsący się, ledwo co w ogóle chodzący, bo próbowali moich dziadków oszukać metodą na wnuczka i to w tak absurdalny, brutalny sposób, że, ku**a, nie odpuszczę tym osobom, jeżeli kiedykolwiek… - zaczął Zdrójkowski na Instagramie.

Agnieszka Hekiert podsumowuje jubileuszową edycję i wychwala Adama Zdrójkowskiego. Wygra program?Zobacz więcej

Finalista 15. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" opowiedział, jaką historię zbudowali sobie oszuści.

Okazało się, że dziś rano moja ciocia potrąciła na pasach ciężarną kobietę. Dziecko nie żyje, ona pójdzie siedzieć do więzienia na 10-12-15 lat i - co lepsze - dzwoniła ona, moja ciocia, w histerii, wręcz spazmach... Oczywiście to nie była moja ciocia, to była jakaś podstawiona kobieta, która dała potem jakiegoś podstawionego policjanta, który zaczął mojemu dziadkowi tłumaczyć. Wiecie, ile sobie zażyczyli, żeby moja ciocia mogła odszkodowanie zapłacić tej kobiecie? 75 ku*wa tysięcy złotych od 80-letniego dziadka i 80-letniej babci!

Zdrójkowski nie ukrywał silnych emocji.

Powiem wam tak. Ludzie, którzy kiedykolwiek maczali palce w takim procederze - nie podejrzewam, żeby tu ktokolwiek taki ktoś był, ale jeżeli - jesteście śmieciami! Jesteście kuwa śmieciami! (...) Nienawidzę was ludzie i jeśli kiedykolwiek będę miał okazję, żeby taką osobę spotkać i wiedzieć, że takie coś robił, robiła czy robi, to chyba kuwa nie będę w stanie się powstrzymać - opowiadał.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×