"Twoja twarz brzmi znajomo". Jakub Zdrójkowski wystąpi w 17. edycji show Polsatu! Kim jest brat Adama Zdrójkowskiego?

Jesienią na antenę Polsatu powróci cenione przez widzów show - "Twoja twarz brzmi znajomo". Produkcja ujawniła nazwisko kolejnego uczestnika, którzy zmierzy się wokalnie z pozostałymi w 17. już edycji programu Polsatu. To brat bliźniak Adama Zdrójkowskiego, Jakub Zdrójkowski. Kim jest i co o nim wiemy?

Multimedia

Jakub Zdrójkowski wystąpi w 17. edycji show Polsatu! Kim jest brat Adama Zdrójkowskiego?

Jesienią wystartuje nowa, 17. już edycja show Polsatu, czyli "Twoja twarz brzmi znajomo". Wśród potwierdzonych uczestników jest między innymi dawno niewidziana Kasia Wilk oraz Michał Milowicz. Stacja ujawniła właśnie kolejnego uczestnika - to brat bliźniak Adama Zdrójkowskiego, Kuba Zdrójkowski!

Krzysztof Rutkowski wystąpi w nowej edycji "Tańca z gwiazdami"! Polsat oficjalnie potwierdził jego udział w tanecznym showZobacz więcej

Jakub Zdrójkowski, brat bliźniak Adama Zdrójkowskiego. Co o nim wiemy

Jakub Zdrójkowski to brat bliźniak Adama Zdrójkowskiego, który wystąpił w 15. edycji programu. Urodzony 29 maja 2000 r. aktor jest widzom znany z roli Nikodema Kowalskiego z serialu "Kowalscy kontra Kowalscy, w którego wciela się od 2021 r. W 2009 wcielił się w postać Piotrusia w serialu "Rodzina zastępcza". W latach 2012-2014 z kolei Jakub Zdrójkowski prowadził program kulinarny dla dzieci "Deserownia, emitowany na Teletoon+. Występował również gościnnie w znanych polskich serialach, takich jak "Rodzinka.pl, "Hotel 52" i "Ojciec Mateusz".

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Łukasz (gość)

    Jego brat mnie pozytywnie zaskoczył, ciekawe jak teraz drugi z braci poradzi sobie wokalnie. Najbardziej liczę, jednak że pozostali uczestnicy, którzy mają wokalne doświadczenie, mnie nie zawiodą. Oby też było jak najmniej powtórek postaci, w których wcielą się uczestnicy kolejne edycji, bo to jest jedną z bolączek programu.

    03.07.2022 14:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×