twoja twarz brzmi znajomo janowski

"Twoja twarz brzmi znajomo". Zmiany w jury hitu Polsatu! Wiadomo, kto odchodzi i kto dołączy do programu!

Szykują się spore zmiany w kolejnej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo"! Jak donoszą media, skład jury znacząco się zmieni. Odejdzie jeden z cenionych jurorów - Krzysztof Cugowski! Jego miejsce zajmie ktoś, z kim fani są już obeznani! Jak widzowie przyjmą zmiany, które szykuje produkcja cieszącego się ogromną popularnością programu Polsatu?

24.05.2022Twoja twarz brzmi znajomo

Przeczytaj także:

"Twoja twarz brzmi znajomo 17". Znamy wszystkich uczestników najnowszej edycji programu! Jakie gwiazdy tym razem zawalczą o Złotą Twarz? Nie brakuje głośnych nazwisk

Już jesienią na antenie telewizji Polsat widzowie będą mogli oglądać 17. edycję programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Twórcy programu skompletowali już pełną listę gwiazd, które pojawią się w słynnym muzycznym show. Jakie gwiazdy tym razem zawalczą o Złotą Twarz? Lista nazwisk jest imponująca.

06.07.2022Twoja twarz brzmi znajomo

"Twoja twarz brzmi znajomo". Wiadomo, dlaczego Krzysztof Cugowski odszedł z programu. Wygadał się... Robert Janowski!

Choć jeszcze nie tak dawno zakończyła się poprzednia, 16. edycja programu "Twoja Twarz brzmi znajomo", to już rozpoczęły się przygotowania do kolejnego sezonu słynnego muzycznego show. Jakiś czas temu okazało się, że z jury odchodzi Krzysztof Cugowski, a zastąpić go ma zwycięzca jednej z poprzednich edycji programu, Robert Janowski. W rozmowie z jednym z portali, nowy juror programu zdradził, dlaczego frontman "Budki Suflera" postanowił zrezygnować ze dalszego udziału w "Twojej twarzy".

30.05.2022Twoja twarz brzmi znajomo

"Bridgertonowie". Chris Cugowski zagrał w hicie Netfliksa, później upomniał się o niego Polsat. Co dziś robi najmłodszy syn Krzysztofa Cugowskiego?

Christopher Cugowski, czyli najmłodszy syn Krzysztofa Cugowskiego, zaistniał w świadomości widzów dzięki roli w serialu "Bridgertonowie". O najmłodszego z braci Cugowskich szybko upomniał się polski show-biznes. Chris Cugowski wystąpił w popularnym show Polsatu, w którym potwierdził swój aktorski i wokalny talent. Czym dziś zajmuje się Chris Cugowski?

15.02.2022Bridgertonowie

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×