"Twoja twarz brzmi znajomo" Katarzyna Skrzynecka odchodzi z programu? Jurorka w wymownym wpisie zabrała głos w tej sprawie

Niedawno w sieci pojawiły się doniesienia o tym, jakoby Katarzyna Skrzynecka miała zrezygnować z dalszego udziału w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Jurorka postanowiła odnieść się w swoich mediach społecznościowych do pojawiających się spekulacji na ten temat.

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" - Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka była zwyciężczynią 1. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Po wygraniu słynnego show Polsatu, aktorka zasiadła w jury i od tego czasu wraz z trzema pozostałymi jurorami ocenia występy uczestników kolejnych edycji. W ostatniej edycji zasiadała na fotelu eksperckim razem z Krzysztofem Cugowskim, Michałem Wiśniewskim oraz Małgorzatą Walewską.

Michał Wiśniewski cierpi na nieuleczalną chorobę. "Pod koniec zaczęło już atakować twarz"Zobacz więcej

Katarzyna Skrzynecka odchodzi z programu? Gwiazda zabrała głos w tej sprawie

Ostatnio na łamach "Super Expressu" pojawił się artykuł sugerujący, że słynna jurorka planuje się rozstać z programem. W związku z coraz większym zainteresowaniem tym tematem, Katarzyna Skrzynecka postanowiła odnieść się na swoim koncie na Instagramie do medialnych spekulacji związanych z jej przyszłością w "Twoja twarz brzmi znajomo". Gwiazda opublikowała wymowny post, którym krytykuje redakcję rozprzestrzeniającą informacje o jej rzekomym odejściu programu i kategorycznie zaprzecza wszelkim doniesieniom na ten temat. Katarzyna Skrzynecka potwierdziła przy okazji, że będziemy mogli ją oglądać w kolejnej 17. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

Wspieram serdecznie Uczestników TTBZ i CIESZĘ SIĘ NA SPOTKANIE W XVII Edycji latem 2022 - możemy przeczytać we wpisie opublikowanym na Instagramie Katarzyny Skrzyneckiej.

Poniżej można się zapoznać z pełną treścią wpisu aktorki.

Zobacz galerię

Gwiazdy, które urodziły po 40. roku życia. One są dziś szczęśliwymi mamami!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×