"Twoja twarz brzmi znajomo". Krzysztof Cugowski nowym jurorem. To on zajmie miejsce, które zostawił Gromee

Niedawno Gromee poinformował o tym, że nie zobaczymy go w 16. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Zaczęły się więc pojawiać dyskusje, kto zajmie jego miejsce w jury. Jak się okazało, na wiosnę w tej roli zobaczymy Krzysztofa Cugowskiego.

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" to program, w którym możemy być świadkami wyjątkowych przemian naszych ulubionych celebrytów. To oni stają przed wyzwaniem, jakim jest wcielenie się w największe muzyczne gwiazdy. Widowiskowe show od kilkunastu sezonów przyciąga wielu widzów. W ostatniej edycji w roli jurora po raz pierwszy pojawił się Gromee. Jak niedawno poinformował swoich fanów, nie wystąpi jednak w kolejnym sezonie. W mediach pojawiła się informacja o tym, kto zajmie jego miejsce.

Gromee postanowił odejść z programu Polsatu! Kto go zastąpi na fotelu jurora?Zobacz więcej

Krzysztof Cugowski nowym jurorem "Twoja twarz brzmi znajomo"

Kolejna edycja "Twoja twarz brzmi znajomo" rozpocznie się wiosną 2022 roku. W roli jurora nie wystąpi już jednak Gromee. Artysta poinformował, że jego decyzja jest spowodowana innymi zawodowymi projektami oraz zobowiązaniami wobec rodziny. Jak się okazało, wiadomo już, kto zajmie jego miejsce. Jak podaje serwis wirtualnemedia.pl, obok znanych do tej pory sędziów zasiądzie Krzysztof Cugowski. Co ciekawe, w ostatnim sezonie jego syn – Krzysztof Cugowski Junior – pojawił się wśród uczestników programu.

Karolina Pisarek pierwszą gwiazdą nowej edycji! Kto jeszcze wystąpi na scenie?Zobacz więcej

Na scenie programu "Twoja twarz brzmi znajomo" już niedługo pojawi się Karolina Pisarek, Anna Jurksztowicz, Viki Gabor, Patryk Cebulski, Maciej Radel, Anna Rusowicz, Andrzej Kozłowski oraz Danzel. Będziecie oglądali 16. edycję?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ten wybór uzasadnia w pewnym stopniu częsta obecność Pana Krzysztofa na widowni poprzedniej edycji (gość)

    Kibicował wtedy synowi, który był wówczas uczestnikiem. Z drugiej strony obecność Pana Cugowskiego w tego typu pr. w roli stałego jurora to novum. Przez moment pomyślałam, że to może Krzysztof Cugowski Junior wraca do pr. tym razem jako juror. Byłby to niegłupi pomysł - powrót do dawnego trendu w ttbz. Niemniej z tak doświadczonym muzykiem, wokalistą w jury może być ciekawie.

    24.01.2022 16:18
  • Opla (gość)

    Świetny juror!

    22.01.2022 16:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×