"Twoja twarz brzmi znajomo". Makary Janowski wziął ślub! To już drugie małżeństwo 33-letniego syna Roberta Janowskiego!

Stało się! Jedyny syn Roberta Janowskiego, Makary Janowski właśnie wziął ślub! Co ciekawe, to już drugi ślub 33-latka! Zobaczcie zdjęcia z wesela i zobaczcie, jak wygląda wybranka Makarego Janowskiego!

Multimedia

Makary Janowski wziął ślub! To już drugie małżeństwo 33-letniego syna Roberta Janowskiego!

Robert Janowski to jeden z najbardziej znanych polskich dziennikarzy i prezenterów telewizyjnych. Przez długie lata prowadził program "Jaka to melodia?", a obecnie jest związany z programem "Twoja twarz brzmi znajomo".

O życiu uczuciowym Roberta Janowskiego media rozpisywały się bardzo często. Dziennikarz był trzykrotnie żonaty; najpierw z Katarzyną Kalicińską-Goczał, później Katarzyną Dańską, a obecnie Moniką Głodek, dzisiaj znaną jako Monika Janowska.

Z wykształcenia jest weterynarzem, a debiutował w musicalu. Zobacz, jak się zmieniał!Zobacz więcej

Robert Janowski ma trójkę dzieci: z małżeństwa z Kalicińską-Goczał na świecie pojawił się Makary Janowski, natomiast Katarzyna Dańska urodziła córki Anielę i Tolę. Teraz uwaga mediów skupiona jest na 33-letnim Makarym Janowskim, który właśnie stanął na ślubnym kobiercu!

Wybranką Makarego Janowskiego jest Martyna Poros, która na co dzień jest kostiumografką. Jak informuje Plejada, Martyna Poros jest dobrą koleżanką Antka Królikowskiego i początkowo były plany, aby to właśnie gwiazdor był świadkiem na tym ślubie! Warto dodać, że Makary Janowski pracuje w tej samej branży; realizuje się jako reżyser. Miał okazję pracować z Patrykiem Vegą, a także reżyserował odcinki "Komisarz Mamy".

Robert Janowski ma troje dzieci. Kim są i jak wyglądają pociechy prezentera?Zobacz więcej

Co ciekawe, dla 33-letniego Makarego Janowskiego jest to już drugi ślub! W 2010 roku mężczyzna poślubił wokalistkę, Monikę Borzym. Małżeństwo rozpadło się po pięciu latach.

Młodej parze życzymy wszystkiego dobrego!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Kama (gość)

    Wygląda na to że p. Kalicińska nieźle lansuje się na ślubie syna...żal

    23.06.2022 11:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×