"Twoja twarz brzmi znajomo". Michał Wiśniewski po raz szósty zostanie ojcem! Wraz z Polą Wiśniewską przekazali radosną nowinę

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska dwa lata temu wzięli ślub. Para przez długi czas ukrywała się przed wścibskimi mediami, ale od momentu ogłoszenia swojego szczęścia, są coraz wylewniejsi. Właśnie przekazali fanom radosne nowiny, których nie chcieli skrywać przed światem.

Multimedia

Michał Wiśniewski po raz szósty zostanie ojcem

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska pobrali się w marcu 2020 roku, a 29 stycznia 2021 roku na świat przyszedł ich syn Falco Amadeus. Niestety, ze względu na szalejącą pandemię COVID-19 nie mogli zorganizować ślubu i wesele z odpowiednim splendorem, więc teraz postanowili zrobić to tak, jak planowali. Dlatego też Pola i Michał odświeżyli przysięgę małżeńska, a nowy ślub połączyli... z 50. urodzinami artysty!

Michał Wiśniewski wziął ósmy ślub! Imprezę połączył z 50. urodzinami! Zdjęcia trafiły do sieciZobacz więcej

Wygląda na to, że to nie koniec okazji do celebrowania w życiu rodziny Wiśniewskich. Para za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosiła radosną nowinę. Okazuje się, że Michał Wiśniewski zostanie po raz 6. ojcem!

Oops! We Did It Again 🫢👶♥️

Michał Wiśniewski jest obecnie ojcem piątki dzieci. Najstarszymi są Xavier Michał (ur. 24 czerwca 2002) i Fabienne Marta (ur. 21 sierpnia 2003) ze związku z drugą żoną, Martą "Mandaryną" Mandrykiewicz. Wychowuje również Etiennette Annę (ur. 17 września 2006) i Vivienne Viennę (ur. 2 lutego 2008) ze związku z Anną Świątczak. Ze swoją obecną żoną Polą doczekał się syna Falco Amadeusa (ur. 29 stycznia 2021 r.).

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Kornelia (gość)

    Gratulację! Ja jestem w 6 miesiącu ciąży. Jestem na etapie wybierania wyprawki dla maleństwa. Wózek z camini już mamy, do tego dużo ubranek które dostałam od moich sióstr po ich dzieciach czy łóżeczko.

    05.10.2022 14:10
  • Esteta (gość)

    Bejartirob.z.obledem.i.uposledzeniem we.lbue.pijaczyna.meneloza.i.burak.z.gradobicia

    04.10.2022 13:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×