"Twoja twarz brzmi znajomo". Michał Wiśniewski wziął ósmy ślub! Imprezę połączył z 50. urodzinami! Zdjęcia trafiły do sieci

Michał Wiśniewski to jeden z najbardziej znanych polskich artystów. Sławę zapewniły mu sukcesy z grupą Ich Troje, jednak dzisiaj częściej mówi się o życiu prywatnym Wiśniewskiego i jego kolejnych małżeństwach niż o dokonaniach muzycznych. Nic dziwnego, bowiem Wiśniewski właśnie... wziął ósmy ślub!

Multimedia

Michał Wiśniewski wziął ósmy ślub! Imprezę połączył z 50. urodzinami! Zdjęcia trafiły do sieci

Michał Wiśniewski to postać, której przedstawiać nie trzeba. Dawniej był naczelnym skandalistą polskiego show biznesu, jednak nikt nie odbierze mu sprzedażowych rekordów, jakie na początku XXI wieku osiągnął z zespołem Ich Troje. Ich ówczesne piosenki znali wszyscy, a na koncertach pojawiały się dzikie tłumy.

Dzisiaj Ich Troje wciąż funkcjonuje, jednak już nie osiąga takich sukcesów, jak dawniej. Co więcej, o Michale Wiśniewskim częściej mówi się w kontekście jego życia prywatnego oraz kolejnych małżeństw. Nic dziwnego, bowiem Michał Wiśniewski ma obecnie piątą żonę i właśnie... wziął z nią kolejny ślub!

Była ukrywaną żoną Michała Wiśniewskiego. Po ich głośnym rozstaniu wybuchł konflikt, który trwa do dziśZobacz więcej

Pola Wiśniewska i Michał Wiśniewski pobrali się w marcu 2020 roku, a 29 stycznia 2021 roku na świat przyszedł ich syn Falco Amadeus. Niestety, ze względu na szalejącą pandemię COVID-19 nie mogli zorganizować ślubu i wesele z odpowiednim splendorem, więc teraz postanowili zrobić to tak, jak planowali. Dlatego też Pola i Michał odświeżyli przysięgę małżeńska, a nowy ślub połączyli... z 50. urodzinami artysty!

Jak informuje rmf.fm, był to już... ósmy ślub Michała Wiśniewskiego! Pierwszą żoną muzyka była Magda Femme. Następnie Wiśniewski związał się z Martą "Mandaryną" Mandrykiewicz, z którą najpierw wziął ślub cywilny, a następnie cała Polska oglądała ich drugi ślub w TV. Kolejną kobietą, z którą dwie ceremonie ślubne zaliczył Wiśniewski była Anną Świątczak. Czwartą żoną muzyka była Dominika Tajner.

Zobaczcie zdjęcia z 8. ślubu Michała Wiśniewskiego!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • stanlej (gość)

    zadziwiajace co reprezentują sobą dziewczyny które wyszły za niego?

    25.09.2022 10:42
  • Bastekmastek75 (gość)

    Ten to ma przerób bab.Ciekawe ile będzie miał dzieci...I ciekawe kto zapłacił za ślub...

    23.09.2022 22:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×