„Twoja twarz brzmi znajomo”. Produkcja żegna Piotra Gąsowskiego. Opinie widzów są druzgocące! „To już nie będzie ten program”

Magdalena Bohdanowicz
Magdalena Bohdanowicz
Ostatnie zmiany w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” wywołały nie lada poruszenie. Odejście Katarzyny Skrzyneckiej, Michała Wiśniewskiego oraz Piotra Gąsowskiego wzburzyło internautów. Produkcja opublikowała film, w którym dziękuje prowadzącemu przez ostatnie 9 lat Piotrowi Gąsowskiemu. Pod postem zaroiło się od komentarzy, w których widzowie i fani formatu bez ogródek dali wyraz temu, co myślą.

Zmiany w obsadzie „Twoja twarz brzmi znajomo”

W ostatnim czasie program „Twoja twarz brzmi znajomo” ulega zaskakującym przemianom. Najpierw pojawiła się bowiem informacja, że odchodzi Michał Wiśniewski, następnie, że z formatem żegna się Katarzyna Skrzynecka, a po niej gruchnęła wieść o odejściu Piotra Gąsowskiego. Nie tylko widzowie byli skonsternowani - także Maciej DOwbor, który z Gąsowskim pracował ramię w ramię przez ostatnie dziewięć lat, nie krył swojego zaskoczenia.

Na instagramowym koncie programu „Twoja twarz brzmi znajomo” pojawiły się podziękowania dla Piotra Gąsowskiego.

Jak już wiecie @piotr.gasowski.official żegna się z @twojatwarzbrzmiznajomo
Jego wyjątkowe poczucie humoru udzielało się widzom, jurorom, uczestnikom oraz całej ekipie #TTBZ! Piotrze dziękujemy Ci za wszystkie wspólne dni na planie, zaangażowanie i ogromny wkład w tworzenie naszego programu! ❤

[instagram]https://www.instagram.com/p/CnR5CwYKuln/[/instagram]

Pod opublikowanym filmem natychmiast zaroiło się od komentarzy internautów, którzy nie omieszkali wyrazić swojej opinii o zmianach w lubianym formacie (pisownia oryginalna):

Wielki żal... To już nie będzie ten program????

Wszyscy odchodzą … ten program już nie będzie taki sam jak dawniej ????

A ja nigdy nie zrezygnuję z oglądania programu, bo dla mnie pierwsze skrzypce w tym programie grają uczestnicy i ich przemiany i cotygodniowe zmagania z różnymi piosenkami.???? O tym zresztą jest ten program - o uczestnikach, to oni są głównymi bohaterami ???? Jurorzy i prowadzący - fakt, też są ważni, ale przecież w wielu programach tak jest, że się zmieniają i o to też czasem chodzi ???? Piotrowi, jak i Katarzynie i Michałowi życzę powodzenia w kolejnych zawodowych wyzwaniach, a nowej ekipie - powodzenia w TTBZ ????

To jak Mam Talent bez Hołowni ???? a nawet gorzej... Prowadzący nadają niesamowity klimat rozrywkowym programom telewizyjny.

Gąs jest tylko jeden! kim go chcecie zastąpić? To się nie uda..

Bez Piotra Gąsowskiego i Katarzyny Skrzyneckiej to już nie będzie ten program.

Polsat widzowie nie chcą Waszych zmian

Pani Kasia i Pan Piotr , to filary tego programu . Podobnie jak ja, wielu fanów zrezygnuje z oglądania kolejnych emisji !!! Pozostałym życzę powodzenia

Bardzo głupie decyzje. podejmują tam na górze. Jak to świadczy o telewizji, gdy sympatie a nie profesjonalizm decyduje o zwolnieniu kogoś. Mam na myśli o. Kasię. Decyzja o. Piotra boli ale rozumi m solidarność. Też nie chciałabym pracować dla kogoś, kto tak traktuje swoich pracowników. Rozczarowanie.

Nowy Pan prezes Polsatu popłynął delikatnie za daleko...nie szanuję tego Pana. Bardzo mi żal, że nie będzie już Pana Piotra, duet z Dowborem idealny był

A Wy jak oceniacie ostatnie roszady?

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

od 7 lat
Wideo

echodnia Drugi dzień na planie Ojca Mateusza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn