"Twoja twarz brzmi znajomo". Robert Janowski ma troje dzieci. Córki i jedyny syn, Makary Janowski są już dorośli. Kim są i jak wyglądają dzieci Roberta Janowskiego?

Adriana Słowik
Adriana Słowik
Robert Janowski jest bardzo rodzinnym człowiekiem. Z pierwszą żoną doczekał się syna. Z drugiego małżeństwa ma dwie córki. Pociechy Janowskiego są już dorosłe. Co robią w życiu? Kim są i jak wyglądają dzieci Roberta Janowskiego? Zobacz zdjęcia.
Robert Janowski jest bardzo rodzinnym człowiekiem. Z pierwszą żoną doczekał się syna. Z drugiego małżeństwa ma dwie córki. Pociechy Janowskiego są już dorosłe. Co robią w życiu? Kim są i jak wyglądają dzieci Roberta Janowskiego? Zobacz zdjęcia.
Robert Janowski dzieci. Prezenter jest bardzo rodzinnym człowiekiem. Z pierwszą żoną doczekał się syna Makarego. Z drugiego małżeństwa ma dwie córki - Anielę i Tolę. Pociechy Janowskiego są już dorosłe. Co robią w życiu? Kim są i jak wyglądają dzieci Roberta Janowskiego? Zobacz zdjęcia.

Robert Janowski dzieci

Robert Janowski to uznany wokalista i prezenter, kiedyś gospodarz programu "Jaka to melodia?", a obecnie uczestnik jubileuszowej, 15. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Muzyk był trzykrotnie żonaty. Jego pierwszą żoną była Katarzyna Kalicińska-Goczał, z którą ma syna Makarego. Chłopak przyszedł na świat 18 grudnia 1988 roku. Z drugą żoną, Katarzyną Dańską, doczekał się dwóch córek: Anieli, która przyszła świat w 1998 roku i urodzonej w 2000 roku Toli. To małżeństwo również nie przetrwało, a po rozwodzie para ostro walczyła w sądzie o prawo do opieki nad dziewczynkami.

Janowski uważa, że każdy rozwód to porażka. Po dwóch małżeńskich niepowodzeniach nie stracił jednak wiary i w 2013 roku ożenił się z Moniką Głodek. Dzieci są dla niego najważniejsze. Kilka lat temu z czułością opowiadał o nich w "Vivie".

Nic piękniejszego nie mogło nas spotkać niż dzieci. To najważniejszy ślad, jaki po sobie zostawimy. Płyta? OK, jest, może będą następne. Ale to nie jest ślad po mnie. Mój ślad jest genetyczny. To one – moje dzieci – dadzą świadectwo, jakim byłem człowiekiem. To one będą miały kindersztubę i wpojone wartości. To jest nieśmiertelność. I największa duma. Kiedy przychodzą ludzie i mówią: „Ma pan wspaniałą córkę. A z pana synem cudownie się rozmawia. Świetny facet”. Za takie słowa oddam każdą płytę. Za takie słowa można czuć się spełnionym człowiekiem - tłumaczył w rozmowie z "Vivą".

Makary Janowski - kim jest syn Roberta Janowskiego?

Makary Janowski ma dziś 33 lata. Jedyny syn Robert Janowskiego zajmuje się produkcją telewizyjną i reżyserią. Na oficjalnym profilu Roberta Janowskiego w mediach społecznościowych nie znaleźliśmy jednak ich wspólnych zdjęć. Jeszcze kilka lat temu nie było między nimi wesoło. Syn Janowskiego nie akceptował ukochanej ojca, Moniki Głodek. Z czasem jednak relacje ojca z synem się poprawiły. -Aktor był w trudnej sytuacji, rozdarty między żoną a synem. Nie chciał żyć w skonfliktowanej rodzinie. Z Moniką są już ponad 3 lata, więc do Makarego dotarło, że to poważny związek, a nie kaprys. Powoli nadrabiają stracony czas - można było przeczytać w "Fakcie" w 2015 roku. Makary Janowski jest związany z Martyną Poros.

Tola Janowska, Aniela Janowska

Córki Roberta Janowskiego również są już dorosłe. -Starsza nie chce mieć nic wspólnego z show-biznesem, raczej z filmologią, z filmem - opowiadał w rozmowie z Newserią Janowski. Młodsza Tola poszła w jego ślady i zajmuje się muzyką. W 2019 roku pojawiła się na rynku muzycznym z singlem "Down With His Love", który zapowiadał debiutancką płytę "Yellow Stories".

Jak wyglądają dzieci Roberta Janowskiego? Zobacz zdjęcia w galerii.

Robert Janowski o odejściu z TVP: Mam jedną twarz, jeden kręgosłup i wielu przyjaciół, którzy będą podawali mi rękę

Źródło przeAmbitni.pl, x-news

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn