twoja twarz brzmi znajomo

"Twoja twarz brzmi znajomo". Michał Wiśniewski będzie miał kolejne dzieci? Nie wykluczył też adopcji. "Mógłbym mieć ósemkę dzieci"

Do tej pory Michał Wiśniewski już pięciokrotnie zostawał ojcem i wychowuje czworo dzieci, które ma jego obecna żona. W jednym z najnowszych wywiadów słynny muzyk opowiedział o swoich ewentualnych planach na przyszłość związanych z ojcostwem. Jak sam twierdzi - "Mógłbym mieć ósemkę dzieci". Nie wyklucza także planów związanych z adopcją.

18.05.2022Twoja twarz brzmi znajomo

"Twoja twarz brzmi znajomo". Michał Wiśniewski cierpi na nieuleczalną chorobę. "Pod koniec zaczęło już atakować twarz"

Michał Wiśniewski przyzwyczaił już wszystkich do tego, że nie boi się rozmawiać na trudne tematy z mediami. W ostatniej rozmowie z Karoliną Kalatzi w cyklu "Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl", muzyk wyznał, że od lat zmaga się nieuleczalnym schorzeniem, które o mało co nie zostawiło na jego ciele trwałych zmian. Co mu dolega?

16.05.2022Twoja twarz brzmi znajomo

"Twoja twarz brzmi znajomo 16" FINAŁ. Danzel wielkim zwycięzcą 16. edycji "TTBZ"! Zwycięstwo wyśpiewał jako Czesław Niemen!

Za nami wielki finał 16. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Danzel przez wszystkie dziesięć odcinków zaskakiwał i zachwycał! Nie miał ani jednego słabszego dnia. Nie przeszkodziło mu nawet to, ze musiał śpiewać po polsku. Sprawdził się jako Ryszard Riedel z zespołu Dżem i napełnił „Nadzieją” jako Artur Gadowski z zespołu Ira! Natomiast w odcinku finałowym wyśpiewał zwycięstwo jako Czesław Niemen! Swoim wykonaniem utworu „Płonie stodoła” oczarował całe studio!

13.05.2022Twoja twarz brzmi znajomo

"Twoja twarz brzmi znajomo 16" odcinek 9. Znamy finalistów kolejnej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Kto wystąpi w wielkim finale?

Za nami 9. odcinek programu "Twoja twarz brzmi znajomo 16". Co to był za odcinek! Ośmiu uczestników po raz kolejny zachwyciło swoimi umiejętnościami. Najlepsza okazała się Ania Rusowisz w genialnym wykonaniu „The winner takes it all” Abby. Poznaliśmy również najlepszą czwórkę, która powalczy w finale o Złota Twarz!

06.05.2022Twoja twarz brzmi znajomo

"Twoja twarz brzmi znajomo 16" odcinek 8. Danzel zachwycił wszystkich, ale wygrał ktoś inny! Andrzej Kozłowski rzeczywiście był najlepszy?

Za nami 8. odcinek programu "Twoja twarz brzmi znajomo 16". Co to był za odcinek! Wyrówna walka o pierwsze miejsce - fenomenalna i roztańczona Ania Rusowicz, wzruszająca Viki Gabor jako Christina Aguilera oraz Danzel, który po raz kolejny wystąpił polskim repertuarze! Jednak to Andrzej Kozłowski w romantycznym wykonaniu piosenki „Goodbye my lover” Jamesa Blunta wyśpiewał zwycięstwo! Słusznie?

29.04.2022Twoja twarz brzmi znajomo

"Twoja twarz brzmi znajomo 16" odcinek 7. Karolina Pisarek zachwyciła jako Fergie! Zaskoczyła wszystkich! Co jeszcze wydarzyło się w 7. odcinku "TTBZ 16"?

To był wyjątkowy odcinek programu "Twoja twarz brzmi znajomo 16"! Faworyci nie zawiedli, ale prawdziwą niespodzianką okazał się występ Karoliny Pisarek. Modelka nie miała dotąd szczęścia w losowaniu piosenek a jej wykonania budziły skrajne emocje wśród widzów i jurorów. Utwór Fergie M.I.L.F $, który Karolina zaśpiewała w 7. odcinku programu odwrócił złą passę. Jurorzy i widzowie byli zachwyceni!

22.04.2022Twoja twarz brzmi znajomo

"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 6. Fenomenalne wykonanie piosenki „Nim wstanie dzień” z filmu „Prawo i pięść” zapewniło Maćkowi Radlowi zwycięstwo!

Za nami kolejny odcinek programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Karolina Pisarek powróciła do programu po tygodniowej nieobecności. Zwycięzcą 6. odcinka został Maciek Radel, który zdeklasował konkurencje swoim wykonaniem piosenki „Nim wstanie dzień”. "Było to bardzo szlachetne artystycznie, bardzo wzruszające i bardzo doceniam tę robotę" - zachwycali się jurorzy.

08.04.2022Twoja twarz brzmi znajomo

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×