Tych seriali nie możesz przegapić w październiku! Zebraliśmy TOP 10 premier, na które warto czekać. Wśród nich "Gabinet osobliwości Guillermo Del Toro" i "Ktoś z nas kłamie"

Październik zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nimi kolejny wysyp premier w serwisach VOD. Przejrzeliśmy wszystkie zapowiedzi i stworzyliśmy listę TOP 10 seriali, na które warto czekać. Lista obejmuje produkcje na platformach Netflix, HBO Max i Disney+. Zobacz całą galerię i poznaj szczegóły.

Multimedia

Październik w serwisach VOD. Co nowego?

W październiku serwisy takie jak Netflix, HBO Max i Disney+ szykują dla nas masę premier i kontynuacji znanych już seriali. Będzie ich tak dużo, że ciężko było wybrać TOP 10 najciekawszych. Mimo to, udało się.

Te seriale są teraz najpopularniejsze! TOP 10 produkcji, które oglądają nasi czytelnicyZobacz więcej

Październik stoi pod znakiem ciekawych seriali

Spodziewać się możemy produkcje Marvela, komedii, dramatów, fantastyki, produkcji opartych na prawdziwych wydarzeniach i takich interpretujących fakty historyczne sprzed setek lat.

Jedną z premier w październiku będzie "Gabinet osobliwości Guillermo Del Toro"

"Gabinet osobliwości Guillermo Del Toro" to prawdopodobnie najciekawiej zanosząca się produkcja w październiku. Pod okiem sławnego Guillermo Del Toro spodziewać się możemy fascynujących, a zarazem przerażających widoków.

Koniecznie sprawdź galerię i dowiedz się, jak wyglądać będzie "Gabinet osobliwości Guillermo Del Toro" i inne polecane przez nas seriale.

Zobacz galerię

Najbardziej beznadziejny polski film obchodzi urodziny! "Wiedźmin" kończy 20 latZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×