viki gabor

Największe metamorfozy polskich gwiazd. Małgorzata Kożuchowska mocno skróciła włosy. Viki Gabor została blondynką?

Kobiety kochają eksperymentować ze swoim wyglądem. A jednym z elementów, który wyjątkowo bardzo potrafi zmienić wizerunek każdej z nich, są włosy. Także celebrytki od czasu do czasu chcą się pokazać w innej odsłonie. W ostatnim czasie zmian w wyglądzie dokonały Małgorzata Tomaszewska i Viki Gabor - a przynajmniej tak sugerowały w mediach społecznościowych. Które gwiazdy przeszły najbardziej spektakularne metamorfozy?

23.09.2022Ranking

Polsat Super Hit Festiwal 2022. Najciekawsze kreacje gwiazd! Królował kolor i pióra! Zobacz, jak wyglądała Doda, Justyna Steczkowska, Beata Kozidrak i inne gwiazdy!

Za nami Polsat Super Hit Festiwal 2022. Cóż to było za wydarzenie! To właśnie na scenie tegorocznej imprezy ramię w ramię stanęły dawne rywalki - Doda i Justyna Steczkowska. Na scenie nie zabrakło również innej diwy, z którą Dorota Rabczewska celebrowała na scenie 20-lecie swojej kariery - Beaty Kozidrak. Zobacz najciekawsze kreacje gwiazd na Polsat Super Hit Festiwal 2022! Pióra, zachwycające kreacje, misterne upięcia i oszałamiające makijaże - kto zabłysnął, a kto przesadził? Zobacz naszą galerię!

23.05.2022Polsat SuperHit Festiwal 2022

"Twoja twarz brzmi znajomo 16" odcinek 7. Karolina Pisarek zachwyciła jako Fergie! Zaskoczyła wszystkich! Co jeszcze wydarzyło się w 7. odcinku "TTBZ 16"?

To był wyjątkowy odcinek programu "Twoja twarz brzmi znajomo 16"! Faworyci nie zawiedli, ale prawdziwą niespodzianką okazał się występ Karoliny Pisarek. Modelka nie miała dotąd szczęścia w losowaniu piosenek a jej wykonania budziły skrajne emocje wśród widzów i jurorów. Utwór Fergie M.I.L.F $, który Karolina zaśpiewała w 7. odcinku programu odwrócił złą passę. Jurorzy i widzowie byli zachwyceni!

22.04.2022Twoja twarz brzmi znajomo

"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 6. Fenomenalne wykonanie piosenki „Nim wstanie dzień” z filmu „Prawo i pięść” zapewniło Maćkowi Radlowi zwycięstwo!

Za nami kolejny odcinek programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Karolina Pisarek powróciła do programu po tygodniowej nieobecności. Zwycięzcą 6. odcinka został Maciek Radel, który zdeklasował konkurencje swoim wykonaniem piosenki „Nim wstanie dzień”. "Było to bardzo szlachetne artystycznie, bardzo wzruszające i bardzo doceniam tę robotę" - zachwycali się jurorzy.

08.04.2022Twoja twarz brzmi znajomo

"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 5. Zwycięstwo Anny Jurksztowicz i deklasacja pozostałych uczestników! Nieoczekiwane zastępstwo nieobecnej uczestniczki

Za nami kolejny odcinek programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Po raz pierwszy w historii programu zabrakło na scenie jednej z uczestniczek. Nieoczekiwanie zastąpił ją... artysta, którego ona miała udawać! Najlepsza okazała się Anna Jurksztowicz jako Bette Midler i to ona zajęła pierwsze miejsce! "Aniu, znakomicie poradziłaś sobie z tym zadaniem; i wokalnie, i postaciowo i wszystkie te smaczki głosowe", nie kryli zachwytu jurorzy.

01.04.2022Twoja twarz brzmi znajomo

"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 4. Denzel wprawił wszystkich w osłupienie. Jego wykonanie kultowej piosenki zachwyciło! "Zdecydowanie zasłużona wygrana"

Za nami czwarty odcinek programu "Twoja twarz brzmi znajomo". W programie pojawił się laureat Złotej twarzy 15. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Robert Janowski! Zastępował on Michała Wiśniewskiego. Oczy wszystkich tego wieczoru były skupione na wielkim zwycięzcy odcinka. Danzel, który zaśpiewał polską piosenkę "Wehikuł czasu" zespołu Dżem, zachwycił zarówno jury, jak i uczestników. "Zdecydowanie zasłużona wygrana", piszą internauci.

25.03.2022Twoja twarz brzmi znajomo

"Twoja twarz brzmi znajomo 16" odcinek 3. Wykonanie Ani Rusowicz podbiło serca wszystkich! Nawet Ireny Santor! Karolina Pisarek dalej najgorsza?

Za nami trzeci odcinek programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Tym razem zobaczyliśmy Anię Rusowicz w roli Ireny Santor, a do tego doskonałe pod każdym względem wykonanie piosenki "Tych lat nie odda nikt" podbiły serca jurorów oraz uczestników show. Tym samym utalentowana wokalista po raz pierwszy w programie stanęła na podium. Sprawdź, co wydarzyło się w 3. odcinku "Twoja twarz brzmi znajomo 16".

18.03.2022Twoja twarz brzmi znajomo

"Solidarni z Ukrainą" [ZDJĘCIA]. Viki Gabor, Justyna Steczkowska, Rafał Brzozowski i inni na scenie. Ambasador Ukrainy dziękuje za wsparcie

W siedzibie Telewizji Polskiej na ul. Woronicza 17 trwa koncert "Solidarni z Ukrainą". Polscy i ukraińscy artyści śpiewają w geście sprzeciwu wobec wojny na Ukrainie. Na scenie m.in.: Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Ryszard Rynkowski, Justyna Steczkowska, Viki Gabor, Izabela Trojanowska, Natasza Urbańska, Rafał Brzozowski. Zobaczcie zdjęcia z koncertu "Solidarni z Ukrainą".

27.02.2022Solidarni z Ukrainą

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×