"Volta". Cezary Pazura o swojej roli [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Volta" to najnowszy film Juliusza Machulskiego, w którym zobaczymy plejadę gwiazd. Cezary Pazura opowiedział o swojej roli.

Multimedia

Cezary Pazura wystąpił w filmie "Volta". W jaką postać się wcielił? - Trudno jest mi scharakteryzować swojego bohatera, bo jest ich dwóch - zażartował aktor. - Pierwszy epizod, to jest człowiek pokazany podczas wojny w Hiszpanii, rozrabiaka, a drugi to jest współczesny egzekutor, dziwak - dodał.

Aleksandra Domańska o pracy nad nową komedią Machulskiego: Wszyscy mieliśmy wrażenie, jakbyśmy byli na wakacjach [WIDEO]Zobacz więcej

Źródło: Agencja TVN/x-news

Bruno Volta to prawdziwy „kiler” w rozwiązywaniu zagadek i przeglądaniu ludzi na wylot. Pewnego dnia jego zmysł kombinowania i zarabiania zostaje postawiony w stan pełnej gotowości. Jego znacznie młodsza partnerka Agnieszka w niecodziennych okolicznościach poznaje dziewczynę o imieniu Wiki. Nowa znajoma znajduje w ścianie starej kamienicy tajemniczy i niezwykle drogocenny przedmiot. Volta nie może przepuścić wartej miliony okazji. Wspólnie z „cwaniakowatym” ochroniarzem Dychą postanawia zagrać vabank i jest gotowy na wszystko, aby wejść w posiadanie niezwykłej rzeczy. Nie będzie to jednak łatwe, bo niewinnie wyglądająca Wiki to w istocie godny rywal, a nie jakaś tam „słaba płeć”!

Komentarze

Skomentuj
  • Wiki (gość)

    Pazura wygląda w tym filmie oblędnie ! Znakomita charakteryzacja!

    24.07.2017 13:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×