"W roli głównej". Edward Miszczak o odejściu Magdy Mołek z TVN: Nie znalazłem dla niej czegoś, co by było atrakcyjne

Adriana Słowik
Adriana Słowik
Fot. Sylwia Dąbrowa
Fot. Sylwia Dąbrowa
Magda Mołek zrezygnowała jakiś czas temu z pracy w TVN. Głos w sprawie jej odejścia zabrał właśnie Edward Miszczak. Dyrektor programowy stacji TVN skomentował decyzję byłej już gwiazdy. Czy Magda Mołek dobrze zrobiła, porzucając telewizję na rzecz internetu?

Magda Mołek i Kinga Rusin były do niedawna największymi gwiazdami TVN. Obie dziennikarki zdecydowały się jednak ostatnio zakończyć współpracę ze stacją. Ta pierwsza na dobre odeszła z TVN i próbuje teraz swoich sił w internecie. Rusin odeszła z "Dzień Dobry TVN" i czeka na nowe propozycje od szefostwa.

Czy Magda Mołek dobrze zrobiła, porzucając telewizję na rzecz internetu? Sprawę w rozmowie z tygodnikiem "Newsweek" skomentował Edward Miszczak.

Magda wybrała drogę bardzo trudną. Różnica pomiędzy youtuberem a gwiazdą telewizji jest ogromna. Nie da się w necie robić telewizji. Bardzo często gwiazdy telewizji nie wiedzą, na co się piszą. Wydaje się im, że będą miały więcej swobody, że wszystko będzie zależało od nich. - zaczął.

Dyrektor programowy TVN został zapytany również, czy żałuje odejścia Magdy Mołek. Co odpowiedział?

Czy żal mi odejścia Magdy Mołek? Absolutnie tak, bo pracowaliśmy razem wiele lat. Czy ona ma do mnie żal? Pewnie ma, że nie znalazłem dla niej czegoś, co by było dla niej atrakcyjne. Mogła zrobić z nami YouTube, ale chciała sama. Dziś w każdej redakcji trwa dyskusja, do kogo należą media społecznościowe. Czy do osoby, która je firmuje, czy redakcji. Powołaliśmy departament, który dostosowuje gwiazdorskie kontrakty na wzór tych amerykańskich. Nie wszystkim to się podoba.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn