"W roli głównej". Magda Mołek o usunięciu jej programu z ramówki: Dowiedziałam się z mediów

Karolina Kruszewska
Karolina Kruszewska
Widzowie nie zobaczą nowych odcinków "W roli głównej" jesienią 2020 - taka wiadomość właśnie obiegła media. Magda Mołek przyznała, że to nie była jej decyzja, a o wszystkim dowiedziała się z mediów.

Magda Mołek komentuje skasowanie "W roli głównej"

W poniedziałek (3.08) media obiegła wiadomość o skasowaniu "W roli głównej" w jesiennej ramówce TVN Style. Wydawało się, że może to być decyzja samej prowadzącej talk-show, która w ostatnim wywiadzie przyznała, że odważyła się wywrócić to wszystko do góry nogami, co oznacza start własnego kanału na YouTube.

Joanna Górska, dyrektor PR TVN Discovery Polska w rozmowie z Press.pl przyznała, że brak "W roli głównej" w jesiennej ramówce spowodowany jest zmianą tematyki. TVN Style w dobie epidemii stawia na mocne programy poradnikowe.

Magda Mołek zamieściła jednak na Instagramie wpis, w którym zdradziła, że o wszystkim dowiedziała się z mediów. Zaznaczyła jednak, że spodziewała się takiego obrotu spraw.

(...) choć sama dowiedziałam się z mediów (!), że nie będzie już mojego programu „W roli głównej”, byłam na to przygotowana. Dlaczego? Bo zadbałam wreszcie najpierw o siebie. I tego Wam życzę: odwagi w decydowaniu o sobie, podejmowaniu trudnych, ale zgodnych z intuicją decyzji i wiary w to, że Wam to wyjdzie. Bo wyjdzie! ❤️ Dziękuję Wszystkim Wspaniałym Duszom, które spotykam na swojej drodze

[instagram]https://www.instagram.com/p/CDb8BmwJZGX/[/instagram]

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

od 7 lat
Wideo

echodnia Drugi dzień na planie Ojca Mateusza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn